Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiányzik az exem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve lett vége annak a kapcsolatomnak és ő volt az első nagy szerelem az életemben. Senkit nem szerettem úgy ahogy őt...minden megvolt benne amire nekem szükségem volt. De sajnos a szenvedéllyel együtt jár néha a rengeteg veszekedés is. Csomoszor szakítottunk majd jöttünk össze újra. Valahogy mindig a szex bekitett ki minket és én ezt egyáltalán nem tartottam egészségesnek már hosszútávon és akkor úgy éreztem hogy ki kell ebből lépjek. Jelenleg kapcsolatban élek egy nagyon kedves sráccal és nagyon szeretem őt is de hiányzik valami ami abban a kapcsolatban volt. Azóta volt mégegy barátom de egyik fiúban sem találtam meg azt az érzést ami vele volt. Az a baj, hogy már letiltott pedig szívem szerint írnék neki....nem kell nagy dolgokra gondolni, csak érdekel hogy van, hogy alakul az élete. Mit tegyek? :(

júl. 5. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Magyarán nem kellesz egyiknek se. Keress tovább mást.
júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Alap szabály, amíg nem vagy túl az exen, nem szabad új kapcsolatba ugrani.
júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!