Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
7 hónapig voltam együtt a párommal és a hónapfordulónk után szakított velem..nagyon rosszul esett egész éjjel sírtam miatta és még most is..már 5 hónapja hogy szakított velem és nem birom elfelejteni Őt. Azóta felkerestem és még mindig nem adott konkrét okot a szakításra. Kb Mindennap látjuk egymást és csak elmegyünk egymás mellett és nem tudom hogy Ő érzi-e még azt amit én.. mert nem tudom ezek után nem tudom felfogni hogy csak úgy elment...van esély hogy visszajön vagy álljak elé és kérdezzem meg én ?!

#hiány #Mit tegyek ha hiányzik
2013. febr. 5. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A "hónapforduló" ünneplése miatt történt.
2013. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy szemétláda, hogy még csak meg sem indokolta, ez számomra felfoghatatlan. Gondolj arra, hogy ez mekkora jellemtelenségre vall, így talán könnyebb lesz továbblépni.
2013. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló történt egy hete...El tudom képzelni hogy én is szenvedjek még 5 hónap múlva is. Az a fajta vagyok, aki egyszerűen nem képes túllépni, és a végtelenségig csak azt kérdezgeti magától, hogy "Miéért?!"

Az én volt pasim nem okot nem mondott, hanem konkrétan meg se akarta beszélni ezt velem élőben. Telefonon és chaten is csak én faggattam ki, pedig szerintem kritikán aluli dolog facebookon szakítani. Sose gondoltam volna róla, minden ismerősömnek szimpi volt, és erre így belémrúgott.

Ha ez téged megnyugtatna, akkor állj elé és kérdezd meg tőle, olvass be neki, rontani úgyse ronthatsz semmin. Nekem is jól esne még megmondani a magamét ennek a srácnak, de ugye nem hajlandó velem találkozni.

2013. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő sem akar Velem beszélni...és Ő is gépen mondta meg a véleményét.
2013. febr. 8. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!