Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyek túl egy fiún aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl egy fiún aki soha nem szeretett?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy barátok voltunk a sráccal és nekem megtetszett. Írásban flörtölt velem, utána találkoztunk, és a talin is közelebb kerültünk egymáshoz (majdnem csók), utána kereste a társaságom folyamatosan, és beszéltünk. Végül azon találtam magam, hogy belészerettem. A gondolatával feküdtem, azzal keltem. Sajnos pont ekkor jött a bökkenő, miszerint hallottan, hogy foglalt. Ekkor már kisebb fajta függőségem volt irányába, nagyon megbántódtam hogy akkor valószínűleg nem is érdeklem komolyan. Sajnos utána elhívott talizni ahol lefeküdtünk, és mondta hogy a barátnőjével akar maradni. Viszont ezt követően még párszor lefeküdt velem úgy 1 évig (ne kérdezzétek, miért tettem). A lány utána megkérte hogy távolodjon tőlem (a teljes igazságot nem tudta meg elvileg), és azóta ez a srác nem találkozik velem. Sajnos nagyon megvisel, mert eleinte kötődést alakított ki bennem, majd a legridegebb módon, különféle kifogásokra hivatkozva lerázott engem. Ilyenekre hogy most ősszel depis és akkor senkivel nem akar találkozni,köztük velem sem. A baj csak az, hogy nekem érzelmeim vannak iránta, ő pedig úgy élt vele vissza hogy az eddigiek alapján semmit nem érzett irántam, csak lefektetni akart, viszont azt annyiszor ahányszor meglát. Most láttam kint a barátnőjével egy közös képet, nagyon fáj, mert nem tudom, miért alakított ki velem szorosabb köteléket, ha most ezzel a lánnxal van összebújva, akire az volt a panasz hogy nincs vele elég intimitás. Nagyon sokat sérültem már ebben, kb mióta láttam a képet már 5x sírtam. Már csak nagyon ritkán beszélünk egymással mert felügyeli a lány a telefonját.Gondolom, ha évente 2x elég velem találkoznia akkor nem hiányzom neki. Le szeretném ezt zárni és soha többet nem beszélni vele. Főleg hogy számtalanszor próbált már lerázni, mióta együtt lakik a lánnyal. Csaka ddig voltam jó amíg a másik lany másik város sulijába járt. Hogy lépjek ezen túl? Az sem jó érzés hogy ha meglátuk róluk valami közös képet, folyamatosan sírok

jún. 30. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes, hogy lefekszel valaki más párjával és még te vagy megsértődve. Lassan elkezdhetnéd magadban is meglátni a hibát.
jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hibáztam.

Viszont valószínűleg nem fekszem le vele, ha nem csavarja el a fejem-letagadva eleinte a párját

jún. 30. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem beleszerelmesedni a következő jelöltbe. Kutyaharapást szőrével. A következő pasid legyen egy laza kapcsolat, olyannal, akibe nem vagy szerelmes. Így saját magadnak is bebizonyítod majd, hogy megy ez neked szerelem nélkül is. Meg búfelejtőnek is jó.
jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem a szexhez érzelem kell

A fiú pedig szerintem el tudja különíteni a szexet az érzelmektől, viszont tudta hogy én nem, és ennek ellenére is folyamatosan lefeküdt velen

jún. 30. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnos ez még fájni fog egy darabig engem is 1 éve dobtak ki és még mindig rosszul esik csak az idő segít
jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ebbe jól belenéztél.

Az elejét még meg tudom érteni, ott nem tudtad. De miután megtudtad, hogy foglalt, és tovább mentél a sérülésbe, azért már te vagy a hibás, nem mutogathatsz a kutyára hogy megharapott, amikor már kaptál figyelmeztetést, infót hogy harapni fog. Kb mintha tüskébe léptél volna, és ahelyett hogy kiszedted volna, még nyomkodtad magadba 1 éven át és csodálkozol hogy elfertőződött és hogy ennek nincs jövője.


Annyit tudsz tenni, hogy tiltsd le mindenhonnan, töröld ki az életedből, vond le a tanulságot, nézz szembe a hiányosságaiddal amiért ebbe belementél.

Ha erre képes vagy, akkor lehet a továbbiakról beszélni. Ha nem teszed ezt meg, akkor csak kifogásokat keresel és neked igazából "jó" ez a szenvedés, ez az időhúzó dráma.

jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy ez egy szexkapcsolat volt és semmi több.
jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy legyél túl...

Hát sok sok idő múlva majd már nem fog ennyire fájni, de addig...

tegnapelőtt 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!