Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tud ez a fiatal srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud ez a fiatal srác, amit mi nem?

Figyelt kérdés

A cégnél van egy fiatal mérnök gyakornokunk, aki idén diplomázik és majd főállásban is itt fog dolgozni. A lényeg, hogy a srác elég népszerű a kolléganőknél, sokaknak tetszik. Volt pár hete ilyen csapatépítő kis program, akkor többet elárult magáról a srác, és azt mondta, van párja, egy 30-as éveiben járó doktornő. A srác olyan 24 lehet, azért ez egy picit sokkoló. Amúgy sok kolléganőnek is tetszik azok is olyan 5-6 évvel idősebbek nála, de ugye mostmár tabu a fiú, mivel foglalt. Mit tud egy ilyen srác, ha ennyien rajonganak érte? Meg ugye sok nő írja, hogy fiatalabbal soha.

Néhányunknak, 30-as férfinek meg lehetetlen a pártalálás, pedig normálisak vagyunk, nincsenek egekben az igények, rengeteg szingli, átlagos kolléganőm oké lenne, ha ő is akarná.



tegnapelőtt 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Jól néz ki, magabiztos, okos. Ennyi.
tegnapelőtt 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg rendelkezik egyfajta férfias kisugárzással.
tegnapelőtt 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
0%
Szerintem meg nagy a pélója.
tegnapelőtt 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

#3


Az csak hab a tortán 😏

tegnapelőtt 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem, ezért nem tudhatom biztosan, de valószínűleg egyszerűen egy jó társaság és szimpatikus jellem. Gondolom se nem buta, se nem bunkó, illetve van egy vonzóbb külseje. Jól kommunikál és jól adja elő magát (itt nem arra gondolok, hogy hazudik magáról).
tegnapelőtt 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Mérnökökre buknak a nők, én is az vagyok azért tudom.
tegnapelőtt 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha magas, jóképű mérnök vagy, akkor egyetértek...Az élettelen kockákat vagy balfékeket viszont kerüljük.
tegnapelőtt 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%

7. Párom magasabb, kocka, IT szakos. És de érdekes, én vagyok a párja. Próbálkozott már mérnök, nem nyűgözött le:)


Anyukam mérnökökkel dolgozott együtt, ők többet hibáztak mint ő. Mindig utánuk kellett dolgoznia. Amikor velük dolgoztam, nekem is..


Idegesítő volt. A mernok kollégák között, (volt 10) 3 volt normális a többi kb nem tudott nagyon semmit. :)

tegnap 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szerintem (8as vagyok) szimplán vonzó, ennyi.


Bár nekem furcsa és elképzelhetetlen hogy egy annyi idős orvos hölggyel van együtt. Lehetséges hogy a szexben is jó. De ez ember függő, nem feltétlen munkakör.

tegnap 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!