Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretőből feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőből feleség?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok szerető…

Soha nem kértem a kedvesemtől, hogy váljon el, vagy válasszon köztem és a családja közt! Mindig csak őszinteséget kértem, és hogy mondja el, ha már nem akar engem, hogy idővel tovább tudjak lépni rajta.

Felvállaltam a családom, baràtaim előtt, többször beszélt már anyukámmal telefonon, és egész jól kijöttek.

Legutóbb amikor össze vesztünk, szakítottunk, édesanyám kiabált vele a telefonba, hogy hagyjon engem békét, eltiltotta tőlem.

Ő ennek ellenére keresett, és azt mondta, hogy be vallott mindent a feleségènek, és nem akar elveszíteni. Ma elköltözött a családjától.. Vajon tényleg engem fog választani, vagy meg gondolja magát, és vissza könyörgi majd magát az asszonynak?



jún. 26. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Majd ugyanez lesz veled is.

A karma MINDIG dolgozik😉

jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Válasszon a család meg kozted? Aztán kidobod nem állhat veled szóba?

Jo komoly vagy🤣

jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Később lehet, hogy szégyelleni fogod, hogy egy ilyen viszonyba keveredtél, ma még ilyen fiatalon fel sem fogod szerintem, hogy ki ez az alak és hogy neked mi a szereped.
jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Te nekifutásból vagy ennyire h.ülye, és nincs a környezetedben senki, aki megmosta volna a fejed? 2 éve! szeretője vagy egy férfinak, aki a családjához ment haza, és őszinteséget vársz tőle? Nyilván kidobta az asszony, azért kúszik vissza hozzád :S Majd ha te is nem csak a legjobb oldalát kapod pár pásztoróra erejéig, hanem a mindennapit, akkor lehet, hogy te magad fogod visszaküldeni hozzá, sőt, még az is megeshet, hogy hamarabb jön rá, hogy tartós kapcsolatra, a mindennapok nyűgjével együtt inkább a megszokottba menne vissza. Őszinteség? Ugyan már...nem is ismered azt az embert, hiszen eleve meg se ismerhetted a valós énjét, ő meg hazudott folyamatosan kétfelé.
jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, hogy most azt hiszed ő a nagybetűs férfi, de más vele élni a hétköznapokon amikor lestrapált szagos,morcos, beteg, meg más csak szexizni vele meg hülyülni pár órácskára tisztán kinyaltan, nem is ismered igazából. Lehet neked is átqurja majd az agyad ha már kezd unni. Hidd el nem nagy buli.
jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!