Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretőből feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőből feleség?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok szerető…

Soha nem kértem a kedvesemtől, hogy váljon el, vagy válasszon köztem és a családja közt! Mindig csak őszinteséget kértem, és hogy mondja el, ha már nem akar engem, hogy idővel tovább tudjak lépni rajta.

Felvállaltam a családom, baràtaim előtt, többször beszélt már anyukámmal telefonon, és egész jól kijöttek.

Legutóbb amikor össze vesztünk, szakítottunk, édesanyám kiabált vele a telefonba, hogy hagyjon engem békét, eltiltotta tőlem.

Ő ennek ellenére keresett, és azt mondta, hogy be vallott mindent a feleségènek, és nem akar elveszíteni. Ma elköltözött a családjától.. Vajon tényleg engem fog választani, vagy meg gondolja magát, és vissza könyörgi majd magát az asszonynak?



jún. 26. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd... Két szék közt a padlóra.
jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Reméljük téged választ és majd jó eséllyel ugyanabba a szerepkörbe fogod magad találni később, mint a most megcsalt asszonya. Minden körbe jár, tudod..
jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Őszinteséget vársz el olyan személytől, aki megcsalja a feleségét és nap mint nap sumákol, szemébe hazudik?


Lottora nagyobb az esély...

jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem lebukott az asszony előtt, az kirakta, mint a macskát és most hozzád menne, ha nincsen ló, jó a szamár alapon. Arról nem is beszélve, hogyha el is hagyja az asszonyt, mindig benned lesz az, hogy veled nem e fogja megcsinálni azt amit jelenleg a feleségével. Már pedig, ha egyszer megtette, újra meg fogja tenni és akkor te leszel a felszarvazott feleség, akit le fog cserélni egy szebbre, fiatalabbra, meg neked fog hazudgálni. Kell ez neked, most őszintén?
jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Ne kérdezz itt. Engem lepontoznak úgyis, de itt csak az erkölcs mintaképei vannak. A valóságban meg...

Mindegy is.

jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Vajon tényleg engem fog választani, vagy meg gondolja magát, és vissza könyörgi majd magát az asszonynak?"

Ennyire nem ismered, és nem bízol benne, hogy ezt itt kell megkérdezned?

Mit jelent az, hogy nem akar elveszíteni? Beszéltetek már a közös jövőtökről, hogy ki mit, mikor és hogyan szeretne?

jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Én csak azt nem értem, mi köze van anyukádnak a szeretődhöz? :S Te ilyen anyuci kisfia vagy?
jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Senior Séf ***** válasza:
64%
Nálunk működött.
jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig csak őszinteséget kértem"


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de az egész szeretői kapcsolatok alapja az, hogy ő nem őszinte.

jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Hímrbike lebukott az asszony előtt és most már ló helyett jó a szamár is.

Te meg minek muttatsz be bárkinek is házas pasit? Nem a társad. Szerető. Dugni tartod, nem? Az a funkciója. Nem mutogatni másoknak.


Őszinteséget meg ne kérj olyantól, aki eleve hazugság miatt van melletted.

jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!