Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami (lehetőleg kapcsolat)?

Figyelt kérdés

Szóval, igyekszem rövid lenni, bocsánat. Van egy csaj akivel egy bölcsibe jártunk, és “barátok” lettünk, de inkább a szüleink barátkoztak össze, aztán egy oviba és általános suliba is vittek minket, meg persze külön is sokat jártunk össze, és lényeg barátok voltunk gyerekként. Aztán más gimikbe mentünk (nyilván azt már mi választottuk). Viszont nem emiatt távolodtunk el, hanem 14 éves korunkban bevallotta nekem, hogy szerelmes belém. De gyerekek voltunk, és nyilván nem tudtuk ezt hogy kell kezelni, főleg nem én… én nem éreztem ezt, szóval egy nagyon kínos helyzet volt nekünk, és eltávolodtunk, inkább próbáltunk nem is menni, ha a szüleink találkoztak, néha összefutottunk, de elég távolságtartóan. Majd az elmúlt két évben nem is találkoztunk. Mindketten kint voltunk külföldön, majd végül mind a ketten hazajöttünk, más-más okokból. Viszont nekem ahogy elváltak a szüleim én apámmal maradtam, és most ő épp annyira nincs jól, és megint elkezdett többet összejárni Panni szüleivel. Múlt hétvégén lementünk hozzájuk Balatonra, és Pannival órákat beszélgettünk mindenféléről, olyan dolgokat mondtam el neki, amit senki másnak konkrétan, és az egész nagyon intim volt, viszont azt hittem, ezt csak mi éreztük, de hazafele apám azt mondta nekem: “Nem tudom mi történt köztetek pontosan, és sok közöm nincs is hozzá, de kérlek ne törd össze mégegyszer a szívét. Panni rendes lány, és lehet neked nem mondta el, de (az anyjától) tudom, hogy ő is megszenvedte a saját dolgait.” Most nem tudom mit kéne csinálnom.

1. Van közös múltunk, de annyira megváltoztunk, hogy újra meg kéne ismerkednünk kb

2. Nem lehet elfelejteni a tényt, hogy elképesztően gyönyörű lány. (És bocs, de a teste is elképesztő…)

3. Olyan volt vele beszélgetni, mintha nem is lett volna egy 5-6 éves szünet, de viszont olyan szempontból más volt, hogy már érettebbek vagyunk, és nem olyan gyerekes témákról beszélgettünk.

Na most ez a dolog azért sürgető, mert most hétvégén is megyünk hozzájuk Balatonra, mert apukám segít Panni apjának fát vágni meg stb. Viszont most ott is alszunk, és nem tudom hogy mi lesz.

(Ő 19 én 20 vagyok) Nagyon köszönöm ha tudtok segíteni.



jún. 21. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen helyzeteknél valahogy mindig olyan érzésem van, hogy ez a vonat már elment. Neked nem kellett, lehet, hogy utánad valaki (vagy valakik) már pofára ejtették és most újra bejönnél a képbe.


Meglehet próbálni és még így is fiatalok vagytok, de nekem fura ez.

jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van ebben a sztoriban valami irtó romantikus. Én adnék neki egy esélyt, mert jó dolog is kisülhet belőle.


Tudom, jönnek itt azzal, hogy talon, meg hogy nincs más éppen blablabla, de nem látom be, mi akadálya lenne annak hogy összejöjjetek.


F

jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy lelkiztek. De adta jelét annak, hogy az esete vagy?
jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be, de csak akkor ha érzel iránta. Viszont készülj fel arra hogy lehet elutasít, ahogy te is elutasítottad őt.
jún. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!