Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy oldjam meg, hogy mindhárm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg, hogy mindhárman jól járjunk?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs párom, társkeresek személyesen is és társkeresőkön is. Az a "taktikám", hogy a "jobbra húzott csodálatos kedves mosolygós szeretetreméltó tündérek közül" azzal akarok járni (és küzdeni érte, boldoggá tenni egy életre), aki előbb belém szeret, mert nem akarok olyan hajó után futni, ami nemhogy elment, de fel sem vesz.


Ha nem találok virágszálat, akkor keresek tovább, ez logikus.


Ha egy virágszál akad, már abbahagyom a keresést és udvarlok neki. Ha járni fogunk, örülök és boldog leszek, ha nem, akkor keresek tovább.


A problémám amivel nem számoltam az alacsony önértékelésem miatt, hogy mi van, ha két tündérvirágszál is van. Vagyis az egyikkel megy a randi, leálltam a kereséssel és felbukkan egy másik, akit szintén nem vagyok hajlandó elutasítani, mert megtisztelem azzal, hog megadom neki is azt a szeretetet. Mindkettőt egyformán szeretem, mindkettőnél nagyjából alakul, de egyiküket se szeretném se megbántani se elveszíteni.


Az a félelmem, hogy ha az egyiket választom (bármelyiket), akkor rosszul választok, mert kiderülhet, hogy a másik jobban szeretett volna engem. Ezen kívül nem akarom azt sem, hogy egy gyűlöletes szörnyetegnek lássanak, mert nem játszani akarok a lelkükkel és nem kihasználni akarom őket.


Ezért nem akarok választani, hanem mindkettejüknek meg akarom adni ugyanazt a szeretetet és törődést, megvárni, hogy az egyikük kimondja hogy mégse működne, mert akkor a másik megmarad egyedül és minden szeretetemet ő kapna meg és mindketten boldogak lennénk. Ha egyszerre mindkettő meggyűlölne engem, akkor szörnyen el lennék keseredve és depressziós rohamom is lenne.


jún. 18. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Megmondod mindkettőnek, hogy mindkettő létezik párhuzamosan és hármasoztok ha benne lennének.
jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Nőjj fel!!!
jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd egy harmadik lesz az igazi.
jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem tudod mit akarsz, kit keresel, sose lesz boldog párkapcsolatod. Rakd először rendbe magad és utána keress párt, mert így mindig két szék közé fogsz ülni!
jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Trollkodsz, mi? Van legalább egy olyan HP aki ugrik a virágszállra (meg a beporozásra)? 😱
jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez a virágszálazás undi.
jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ezzel baj, csak közöld az elsővel hogy van egy második esélyes is, és a másodikkal is hogy van egy első. Így akkor korrekt leszel. Vigasztald őket azzal, hogy mindenképp dobogós helyezést érnek el.
jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A másodiknak megmondod, hogy jelenleg van valaki akivel ismerkedsz.

Ha az elsővel nem alakul jól, akkor elköszönsz és továbblépsz a következő "virágszálra".

jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*Ezért nem akarok választani, hanem mindkettejüknek meg akarom adni ugyanazt a szeretetet és törődést, megvárni, hogy az egyikük kimondja hogy mégse működne, mert akkor a másik megmarad egyedül és minden szeretetemet ő kapna meg és mindketten boldogak lennénk."


Persze, minden álmoskönyv szerint ez az egészséges és boldogító párkapcsolatok kiinduló alapja, és nem pedig a felnőtt döntés és a ráépülő elköteleződés. Ó, dehogy.


Zseniális terv a párhuzamosan "szeretni" két embert (nyilván mindkettőt átverve a másik létét illetően), amíg megússza, amelyik előbb eszmél, hogy a maradék virágszál bennemaradjon egy olyan kapcsolatban, aminek már a kialakulása depressziós rohammal fenyegetett. Pazar kilátások.


Itt annak van esélye egyáltalán jól járni talán egyedül, aki elsőként meglóg ebből a csudálatos háromszögből.

jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Részben megoldódott. Az egyikről kiderült, hogy rossz a kommunikáció és nem értékeli a bókokat. A hirtelen elhidegülése szörnyen fájt nekem.


Most pedig attól rettegek, hogy a másik is idővel meg fog gyűlölni és letilt engem, pedig őt is szeretem. Mindenképpen rákoncentrálok és megbecsülöm őt. Visszafogom magam és csak figyelek rá.


Ha őt is elveszítem, akkor fogalmam sincs, hogy hogyan tovább, mert már nincs hol ismerkednem. Közösségem nincs, barátaim nemigen ismernek szeretethiányos lányokat akiket boldoggá tehetnék, társkeresőkön pedig "kifogytak".


Rettenetesen magányosnak érzem magam, szeretethiányom van. Vágyom ölelésekre, csókokra, simogatásokra. Szeretném érezni, hogy tartozom valakihez. Szeretném, ha egy lány irántam is azt a szeretetet érezné, amit látok a világban, hogy egymás iránt éreznek.

jún. 19. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!