Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt szándékosan csinálta? 24/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt szándékosan csinálta? 24/F

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akinek tetszem, de én egy másik lányba voltam sokáig szerelmes és közben ő féltékenykedett, hisztizett hogy miaz, hogy a másik lányt hozom mindig szóba és nem rá figyelek pedig megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk. Most kezdek már lassan túl lenni az exemen, fél év után dobott nagyon csúnyán összetörte a szívem, de én még utána is évekig szerettem sok időbe került, hogy elkezdjek túllépni rajta. Úgy voltam vele oké akkor adjunk egy esélyt a dolognak ezzel a lány barátnőmmel és talán majd kialakulhat belőle kapcsolat. Erre mondja nekem, hogy tinderen milyen jó csávók vannak, mondom magamban az szép. Holott megmondtam neki hogy oké próbálok változtatni nem fogok már arról a lányról beszélni. Meg nekem is jobb ha elfelejtem őt és megpróbálok nyitni más lányok felé. Erre az első adandó alkalommal, hogy megteszem, én jövök ki belőle hülyén.

Egyébként tetszik nekem a lány barátom, csinosnak tartom. Sose terveztem vele kapcsolatot meg egyelőre nem látom úgy, hogy egy stabil párkapcsolatot fel lehetne építeni vele ezért egyelőre ezt nem tudom megmondani, de ezzel a tinderes dologgal most lejjebb ment a szememben és elég bizonytalan lenne együtt lenni egy ilyen emberrel aki egyik nap még kedves másnap meg ilyet mond. Ha ez szándékos volt, akkor kérdem én, mi értelme az ilyen játszmáknak? Teljesen más a két szitu mert én szerelmes voltam az exembe és én arról nem tehetek, de ő tehet arról hogy más pasikat nézeget és még el is mondja nekem az első adandó alkalommal. Mások ezt titkolják ha akarnak valamit a másiktól. És ő volt felháborodva, hogy én más lányról "sírok" neki, ha meg elkezdek rá figyelni, akkor meg az a baj? Ez valami bosszú hadjárat? És mondja nekem ezt a tinderes dolgot aztan úgy tesz mintha nem tudná mi bajom ezzel. De ha nem szándékos volt akkor csak ennyire buta, hogy leírja egy olyannak akitől eddig többet akart?



jún. 10. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent írhatunk mi okként, amikből aztán semmit nem veszel ki. Legjobb, ha megkérdezed a barátnődet, de legeslegjöbb, ha keresel egy harmadikat.
jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, tehát vegye tudomásul, hogy nem akarsz tőle semmit, csak picsogni neki az exedről, de amikor végre elfogadja, hogy nem lesz köztetek semmi, akkor a k_rva anyját, hogy már ő is más pasikról beszél neked. Az igen.
jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem csak oda akart neked szúrni ezzel a tinderes dologgal, bár elég dedó szint az egész. Ha nem vagy oda érte és nem vagy biztos abban hogy öt akarod, inkább ne is barátkozzatok, semmi jó nem fog kisülni belőle. Semmi értelme megpróbálni vele, nagyanyám mondta mindig hogy próbálkozni a WC-n kell 😀 hagyd ezt a lány barátot, mert nem barátság az, ahol az egyik fél csak reménykedik meg többet akar. Neked egyértelműen nincsenek romantikus érzéseid iránta, az kevés hogy csinosnak tartod. Ettől még nem lesz szerelem és vonzalom.
jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csak csinosnak tartom, szeretek vele beszélgetni a hangja is tetszik meg nyilván nem beszélgetnék vele, ha nem lenne szimpi. Bele tudnék szeretni csak idő kell hozzá.
jún. 10. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-vel értek egyet


Engedd el, már nem tetszel neki, lépett rólad.

jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval tudtad, hogy tetszel neki, esetleg érez is irántad, te ennek ellenére egyfolytában az exedről nyígtál neki.

Majd, mikor végre túlléptél a volt csajodon, akkor kegyeskedsz neki esélyt adni és előveszed a fiókból.

Hát ez nem így működik kisbarátom.

jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
A nők ilyenek. Most, hogy látja, hogy esélyes lett, féltékennyé akar tenni. Ne foglalkozz ezzel a lánnyal, inkább fiú barátokat keress, és közben majd jön egy igazi. Ez a barát nő nem lenne igazi.
jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mi a ménkűt keres ez a kérdés a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában?
jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!