Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok,nők szoktatok tudatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők szoktatok tudatosan, iparszerűen lehúzni fèrfiakat? Mármint,hogy az elsődleges cél a lehúzàs függetlenül attól,hogy lesz-e viszony belőle vagy sem.

Figyelt kérdés

#Fèrfiak lehúzàsa, kihasználása
jún. 9. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem
jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem, van munkám, van fizetésem, nincs szükségem más pénzére. Az ilyen iparszerű lehúzást meg cigány mentalitásnak tartom.
jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gondolok itt bármire,megvetettek valamit,vagy étterem, utazás,autót vagy bármit megcsinàltattok a férfival,vagy elvitetitek magatokat valahová stb
jún. 9. 12:28
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Ja ilyen szokott lenni.

Pl meghív enni.

Aztán én is meghívom. Szóval mi a f@sz ezzel a bajod??

jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Soha, adósságfóbiás vagyok. Minden olyan helyzet KIALAKULÁSA ellen küzdök, ahol bármilyen visszakövetelés alakulhat ki. Apai nagyapámtól örököltem.
jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1,2,5

Köszi a válaszokat,csak kíváncsi vagyok

jún. 9. 12:37
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
És miért a nőkre hegyezed ki a kérdést? Van egy csomó lehúzós férfi is az átlagemberek világában.
jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

ehhez kell egy hülye férfi is akinek van erre pénze

36f

jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Sugar kapcsolat formájában igen, ott le is van ez tisztázva az elején. Sunyi módon, szerelmet tettetve és a másikat manipulálva soha.
jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Mármint a kvák?
jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!