Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg kéne próbálnom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne próbálnom, vagy inkább nem? (L/25)

Figyelt kérdés

Van egy nagyobb, jól összetartó baráti társaságunk (volt osztálytársak). Van egy fiú (25), akiről kb nyílt titok, hogy tudjuk, hogy bejövök neki már évek óta és ezalatt a pár év alatt a többiek csomószor azzal viccelődtek, hogy jöjjünk össze, meg próbáltak minket összeboronálni. Nagyon jó fiú barátomnak tartom ezt a srácot, nagyon jóban vagyunk, jókat elbeszélgetünk, meg van a kölcsönös bizalom, baráti szeretet stb. De minden egyes ilyen „viccelődős” alkalommal próbáltam terelni a témát és rászólni a többiekre, hogy fejezzék be, mert én szimplán nem érdeklődtem a fiú iránt romantikus módon (és ezt ő is tudta/tudja).


Ettől függetlenül őszintén szólva sokszor eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lenne, ha tényleg megpróbálnánk (mert úgy veszem észre ennek ellenére továbbra is ugyan úgy érdeklődik irántam), de az elmúlt évek alatt egyszer se tudtam magam rávenni, hogy belemenjek a dologba, mert egyszerűen nem éreztem, hogy romantikus úton vonzódnék hozzá (részben az is közrejátszik azért, hogy külsőre nem teljesen a férfi ideálom, bár nem egyszer volt már olyanra példa, hogy annak ellenére tetszett meg valaki, hogy nem volt az ideálom).


Egy részem viszont úgy érzi, ha mégis meg lenne ez a vonzalom részemről és együtt lennénk, akkor szerintem nagyon jó kapcsolatunk lehetne, mert tényleg megbízok benne, nagyon rendes, kedves, figyelmes, érett, egy hullámhosszon vagyunk stb. és részben talán szeretném is, hogy összejöjjön a dolog.


Viszont tényleg nem érzem ezt a romantikus vonzalmat, hiába próbálom nagyon rávenni magam és figyelembe venni az össze más pozitívumot benne.


Kéne adnom mégis egy esélyt a dolognak, mert lehet, hogy idővel kialakul bennem ez a vonzalom, ha elkezdjük a dolgot, vagy inkább ha már most nem érzek ilyesfajta vonzalmat, akkor hagyjam az egészet, mert később se fogok?



jún. 2. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Akkor most nem teljesen az ideálod, vagy egyáltalán nem vonzó neked? Nem mindegy, mert első esetben azt mondanám hogy nagyon felszínes és buta vagy, remélem talál nálad jobbat hamar. Utóbbi esetben viszont értjető.
jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Érthető, sorry
jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"ha már most nem érzek ilyesfajta vonzalmat, akkor hagyjam az egészet, mert később se fogok?" - Megválaszoltad a saját kérdésedet.

Ami nem megy, ne erőltessük.

Nem akarásnak nyögés a vége.

Stb.

jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, de ezt egy menedszer kéépzésen "tanultam", hog az ember nem racionálisan választ párt és lesz szerelmes. Ez jön a kisugárzásból, testi adottságból, stb.

Te most logikailag felépíted hogy miért kéne vele lenned, de ettől nem fogsz vonzódni hozzá.

jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd. Megpróbálhatod, de ha később se jön meg a vonzalom, akkor csak még kínosabb és károsabb lesz véget vetni a kapcsolatnak.
jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mintha egy 12 éves pisis nyomi írását olvastam volna! Keress egy hozzád való igazi férfit! Ne kisfiút! És mihamarabb nőjél fel!
jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vonzalom nélkül noncs értelme. Ez így barátság a részedről, és nem látok lehetőséget rá, hogy változzon
jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azert mert jol keresés sikeres nem kell bele eroltetned magad egy kappcsolatba.. sokan itt hibaznak utána meg sirnak es minden fajta bajuk van a parjukkal.
jún. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak esetek ahol azt mondom ki kell próbálni, hogy milyen lenne, amikor nem tudod eldönteni, hogy bejön-e vagy sem. Szerintem ott már egy csókkal ki lehetne deríteni, ha jó, ha akarnád még akkor mehetne.


De amikor biztosan tudod, hogy nem vonzódsz hozzá akkor felesleges erőltetni.

jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!