Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha hosszabb kihagyásokkal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb kihagyásokkal, de állandóan visszacrusholok Selena Gomezre 10+ éve, akkor azt jelenti hogy az "igazi" celeb crushom?

Figyelt kérdés

Már tiniként is totál szerelmes voltam bele anno 2010 környékén, aztán 15-16 körül megint nagyon bejött, aztán pár évig megint "kikerült a képből" hogy úgy mondjam és más celeb csajok jobban bejöttek, de most pár hete nézem a Gyilkos a házban sorozatot és abban is borzasztóan jó csaj, megint tisztára belezúgtam.

Lehetséges, hogy ha az ember bizonyos időközönként ugyanarra a hírességre crushol vissza, akkor ő számára úgymond az "igazi" celeb crushja? Vagy ez csak véletlen hogy ő ennyi idő után is ennyire bejön?



2023. nov. 29. 23:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen a kérdező? Miért kell személyeskedni? Nem véleményt kért önmagáról, teljesen másról szól a kérdése egyrészt. Másrészt pedig ez egy anonim oldal aki egy kérdésből leir egy embert úgy, hogy fogalma sincs ki az, akkor megbocsass de itt te vagy a gyökér nem a kérdező! 😃
2023. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy vagyok gyökér:) csak leírtam azt hogy ez full gáz szerintem 27 évesen :) egy igazi férfi azért mégse írjon már így, elnézem a kérdést ha a kérdező esetleg beteg valamilyen szinten akkor azonnal bocsánatot kérek és pofán is vágom magam. :)
2023. dec. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A kérdésbe az van hogy totál belezúgtál most meg csak tetszik áhhh
2023. dec. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem létezik olyan, hogy "igazi férfi" kategorikusan kijelentve erre-arra, mindenkinek mást jelent ez. És ha nem "igazi ferfi" egyébként akkor mi lesz? Drágább lesz a kenyér a boltban? 😃 A szint mikor már nem tudsz mibe belekotni de nagyon akarod mert nyomi vagy, felbecsülhetetlen
2023. dec. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Dikaz há bolond vagy? :)
2023. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez a válasz olyan száraz meg kemény mint a mamának a talpa :)
2023. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi nyilván de egy kicsit nézzen már magára a kérdező könyörgöm nem rosszindulatból írom de nagyon gáz..
2023. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Olyan szépen elbeszélgetsz magadban 🥹
2023. dec. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%
Na, neked se lesz párkapcsolatod. Selena a gyönyörű, a többiekért meg meg se érdemes mozdulni mivel nem gyönyörűek, Selena meg nem létezik számodra, még csak élőben látni se fogod soha. Most mittudomén lenne Selena nélkül 30 % esélyed párkapcsolatra, így meg 0. Végülis a te döntésed.
júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19 Miről beszélsz? Nem mondtam olyat hogy senki más nem gyönyörű, csak ő. Nyilván van más is aki gyönyörű. Valószínűleg olyan is aki nála is szebb. Nem mondtam hogy nincs. De attól még ő elég szép, és ha már szóba hoztad: nem, ha ő nem tetszene, attól még ugyanúgy 0% esélyem lenne barátnőt találni. Nem tőle függ. Ezért írtam hogy miért baj az ha tetszik, ha úgysem lesz soha senkim akkor nem mindegy?
júl. 24. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!