Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha hosszabb kihagyásokkal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb kihagyásokkal, de állandóan visszacrusholok Selena Gomezre 10+ éve, akkor azt jelenti hogy az "igazi" celeb crushom?

Figyelt kérdés

Már tiniként is totál szerelmes voltam bele anno 2010 környékén, aztán 15-16 körül megint nagyon bejött, aztán pár évig megint "kikerült a képből" hogy úgy mondjam és más celeb csajok jobban bejöttek, de most pár hete nézem a Gyilkos a házban sorozatot és abban is borzasztóan jó csaj, megint tisztára belezúgtam.

Lehetséges, hogy ha az ember bizonyos időközönként ugyanarra a hírességre crushol vissza, akkor ő számára úgymond az "igazi" celeb crushja? Vagy ez csak véletlen hogy ő ennyi idő után is ennyire bejön?



2023. nov. 29. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem, ez azt jelenti hogy nagyon tini vagy
2023. nov. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok...
2023. dec. 1. 01:18
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Hát akkor az picit gáz, miért nem ismerkedsz valakivel? Sokkal jobb mint az álmokat kergetni.
2023. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

X idős kor felett már nem "szabad", hogy valakinek bejojjon egy híresség? Ugyan, menj már haza. 40+os embereknek csorog a nyála erre meg arra a sztarra úgy, hogy hazasok.

Semmi gond ezzel kérdező egyébként.

Kivéve akkor ha emiatt nem akarsz valódi emberrel kapcsolatot kialakitani, azért megszallottnak tényleg nem valami jó lenni

De ha szingli vagy pl és ezt csinálod, mi gond lenne belőle?

2023. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én sem értem ezzel mi a gond. Nem vagyok megszállott, csak tetszik és kész. Amúgy ő is valódi ember, nem rajzfilmfigura vagy ilyesmi, szóval főleg nem értem ezzel mi a baj. Pontosan ugyanannyira elérhető, mint bármely más csaj: semennyire. Akkor meg már inkább Selena, ő legalább tényleg gyönyörű.
2023. dec. 13. 01:28
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Áh gondolom te is egy megszállott lehetsz, ez full gáz szerintem :') Nem kell utána mentegetőzni kérdező
2023. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Meg miaz hogy crush? Full cringe szó :')
2023. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, legyen eszed és ne az alapján csinálj alapjáraton ártalmatlan dolgokat, amik neked jól esnek esetleg, hogy mucsacsorogen Katika vagy Jozsika szerint gáz vagy.
2023. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Hát gondolom a kérdező egyfajta gamer, otthonülő, 30 évesen még az anyjával élő tipus lehet xd
2023. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Majdnem 30 évesen ciki ilyen szavakat használni hogy "crush" meg "crusholni" abszolút nem férfias, innen látszik hogy kivel van dolgunk
2023. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!