Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik az elsöprő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik az elsöprő szerelem és a testi-lelki teljes összhang? Vagy ez alapvetően egy illúzió?

Figyelt kérdés

Egy jó ismerősöm 1,5 hete kezdett ismerkedni egy férfivel és azóta teljesen újjászületett.

Azt mondta, hogy még sose érzett ilyen mély érzelmeket senki iránt, pedig volt már 2 komolyabb, többéves kapcsolata. A 1,5 hét alatt minden nap órákig beszéltek telefonon, azonkívül meg folyamatosan chateltek. Kétszer már találkoztak is, mindkétszer gyakorlatilag az egész napot együtt töltöttük és teljes az idill. Egyezik az ízlésük, a világlátásuk, egyből egymásra hangolódtak, mintha már évek óta ismernék egymást. Mindketten elképesztően vonzódnak egymáshoz és semmi másra nem tudnak gondolni. A személyes találkozókat végigbeszélgették, ölelgették egymást, abba sem tudták hagyni a csókolózást. Olyan, mintha 1,5 hét alatt megéltek volna 1,5 hónapnyi intenzív ismerkedést és így is minden klappol.

Létezik szerintetek tényleg ez az elemi erejű elsöprő szerelem vagy alapvetően ez csak egy illúzió, ami idővel kipukkad, mint egy lufi? Gyakorlatilag létezik a Nagy Ő? Ti már tapasztaltatok valaha ilyen mély és őszinte egymásra hangolódást? Hogyan alakult a sorsa?



2023. okt. 29. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tul tokeletes.. ezek nem szoktak sokaig tartani.
2023. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgok sokszor becsaposak, mert van aki mar annyira vagyik valakire , hogy kepes tudatosan mindenre helyeselni a masik embernek .. es akkor jon az erzes az egyik feltol hogy hu mennyire egyezunk tokre hasonlitink, kozben meg ez egy kis ideig tarto dolog ahol majd elojonnel a masikbol a valodi gondolatai es akkor jon a " mert valtoztal mrg ennyire" .. a vakon jar az sosem fog az igazi fenyben tundokolni.
2023. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Itt igazából mindkét fél azt mondja, hogy el sem hiszi, hogy mindez megtörténik. Nem feltétlenül egyoldalú helyeselésről van itt szó, hanem szinte kiegészítik egymás gondolatát.
2023. okt. 30. 11:08
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire, hogy létezik! Teljesen egyetértek a 9-es hozzászólóval. Mi is rögtön egymásra cuppantunk a későbbi férjemmel, és egy hét után már hozzá akartam menni. Tudtam, hogy nekem csakis ő kell, ő az, megtaláltam! És az érzés kölcsönös volt. Olyanok voltunk, mintha ikrek lennénk, ezer közös szálat, közös érdeklődést találtunk. És testileg is nagyon egymásra voltunk hangolódva és vagyunk a mai napig. Semmi nem halványult el. Ha ez illúzió, akkor én több mint 40 éve élek ebben az illúzióban, de ezért volt érdemes megszületni.
2023. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azóta is (kb 2-2,5 hete) töretlenül fejlődik a kapcsolat, a partner emiatt januárban fel is költözik a barátomhoz Budapestre (jelenleg vidéken él). Már azon vannak, hogy közösen beindítsák a partner saját vállalkozását, merthogy a tanítás és a kutatás mellett ezzel is szeretne foglalkozni itt a fővárosban.
2023. nov. 6. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!