Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A saját ismerősi körötökben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját ismerősi körötökben mi az átlagéletkor az eljegyzésnél, házasságnál, családalapításnál?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem az összes ismerősöm nagyon korán házasodott össze, és vállaltak gyereket (21-22 év körül), én 25 vagyok, se párkapcsolatom nincs, se gyerekem, szóval én ezeket 30 éves korom előtt tuti nem lépem meg :D
2023. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
25-30 kozott sor kerult ezekre nagy átlagban.
2023. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy év alatt két esküvőn voltam. Mindkettőn 25-28 közötti volt a pár.

És mielőtt valaki felhoznà, értelmiségi családokról van szó.

2023. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is 25 vagyok és most látom, hogy egyre több gimis osztálytársamat jegyzik el, házasodnak, illetve van, ahol már gyerek is van. Szintén "értelmiségi" emberekről van szó, tehát diplomások, van közöttük mérnök is. Szerintem a kettő nem zárja ki egymást. Én viszont lemaradva érzem magamat hozzájuk képest. Lehet, hogy irigy vagyok egy kicsit és emiatt rosszul érzem magam. Bennetek szokott ilyen érzés lenni?
2023. szept. 23. 17:10
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
20 körül. Már 32 vagyok, nekem nincs ezekre szükségem, elég ha van egy normális párom.
2023. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

A semennyi

36 vagyok, csak nekem van gyerekem (bár sosem akartam!), senki másnem akar, házasodni sem, pedig szinte mindenki kapcsolatban van

2023. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

20-30 között főleg, munkahelyi barátok, rokonok.

Mi magunk viszonylag fiatalon házasodtunk, én 25, a férjem 22 volt mikor megesküdtünk. Mi gyereket nem akarunk. 12 éve vagyunk házasok.

A férjem Most 34 éves, és a vele egykorú legközelebbi barátai még mindig nem házasok, amennyire tudjuk, az egyetlen pár akik 15 éve vannak együtt, nem is tervezik. A többiek már évek óta szinglik, a legjobb barátjának, aki az esküvői tanúja volt,mikor mi házasodtunk, kb 8 éve nincs komoly kapcsolata.

Nekem 4 közelebbi barátnőm van, 1 szingli évek óta, a másik nagyon sokáig egyedül volt, most 3 éve van kapcsolatban 38 éves. A 3. pedig évekig keresgélt egy 6 éves kapcsolata vège után, de sokáig nem jött össze neki. Aztán mivel nem volt más és már nagyon pánikolt, 3 hónap után felcsináltatta magát az első palival aki nem csak 1 éjszakára akarta és gyorsan hozzáment 35 évesen. 2 évvel később, most váltak el. A 4. 34 évesen ment férjhez, egy 5 éves kapcsolat vége után, mert az exe nem akart házasodni. Gyorsan összeszedett másik pasit és 1 év múlva hozzáment, + gyereket szült.

A fiatalabb sógornőm most augusztusban ment férjhez, 26 évesen 6 év után, egy 20 évvel öregebb elvált, gyerekes pasihoz.

Az idősebb sógornőm 24 évesen ment férjhez, sokat veszekedtek, össze vissza csalták egymást, 3év után szétmentek, évekig külön éltek, aztán 2 éve újra elkezdtek összejárni, majd gyorsan terhes lett a csaj, elvileg a férjtől, így együtt maradtak egyelőre.

2023. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

" És mielőtt valaki felhoznà, értelmiségi családokról van szó."

Akit eltartnak 5 év egyetem alatt azt nyomják utána is pénzzel, szóval nem nehéz.

A sok 20 év körüli vidékinek meg csak a csok jelent némi indulási alapot. Tény, hogy ma már sokkal több minden költség mint mikor bevezették...

De kétlem hogy ezt bármelyik normális POTENS pasi képes végigcsinálni...

2023. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Én nem értem miert kötik össze ennyire az értelmiségi létet es a gyerekvallalas idopontjanak kitoldasat illetve a házasságot. Aki értelmes, az pont belatja, hogy a női termékenység veges es nem eri meg csusztatni, es igy tervezik az eletuket. A 3-as szinte elnézést ker azert, mert az ismerosei normális korban hazasodnak, nem 42 evesen.
2023. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
32N vagyok, 2 éve párkapcsolatban. A gimis osztályomban 30-an voltunk, ebből hat emberről tudom, hogy házas és ezen belül kettő esetben van gyerek. Ha jól emlékszem,a legkorábban házasságkötés közülük olyan 27-28 évesen lehetett. Négy legjobb barátnőm 29-32 év között vannak. Közülük hárman házasok: egyikük másfél éve (ott úton van az első baba),ketten pedig idén nyáron mentek férjhez. A negyedik csajszi szingli. Szüleim is 30 körül jöttek össze, anyukám 30 fölött szült minket, egyáltalán nem érzem a nyomást:) az számít, hogy mi boldogok legyünk, már rég nem hasonlítgatom magam másokhoz .
2023. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!