Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagy mi jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy mi jut tobbszor az eszedbe szexualis vágy vagy romantikus gondolatok?

Figyelt kérdés
Inkább csak szexelnel vele allandoan vagy varod hogy lasd, programoljatok csak siman ott legyen?

2023. szept. 13. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jöttem! Mi a téma? :D
2023. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szeretnék időt tölteni vele. Koncertre/moziba menni és azután jól kibeszélni az élményt, csatangolni a városban...ilyenek jutnak eszembe. A szex nekem ezekhez képest mellékes - de vágyom rá, igen.
2023. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális a nő meg szeretem, akkor tökmindegy, hogy mit csinálunk, csak együtt legyünk. Az is megfelel, ha ő az ágy egyik oldalán Dallast néz, én meg a másikon Pókembert olvasok, de nyilván azért szükség van programokra, főleg, ameddig ilyen jó idő van.
2023. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok


Én pont onnan tudom, hogy szerelmes vagyok, hogy nem a szex jut eszembe róla.


Ha valaki vonzó számomra és beindítja a fantáziám, az nem szerelem, szimplán szexuális vonzódás.


De ha nem erre gondolok hanem az érdekel, hogy mit szeret csinálni, milyen ember, stb.stb., na nekem ott kezdődik az, hogy szerelmes lettem.

2023. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kettő együtt. Elválaszthatatlan. A szerelmes ember mindenestül akarja a másikat szeretni, gyengédséget mutatni iránta.
2023. okt. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!