Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagy mi jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy mi jut tobbszor az eszedbe szexualis vágy vagy romantikus gondolatok?

Figyelt kérdés
Inkább csak szexelnel vele allandoan vagy varod hogy lasd, programoljatok csak siman ott legyen?

2023. szept. 13. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

A kettő nem zárja ki egymást :)

De szerelmesen nem CSAK a szexre vágyom, hanem az is elég, ha csak egy szobában vagyunk és egymás mellett punnyadunk a kanapén tiktokot pörgetve vagy valami.

2023. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván mindkettőre vágyok, ha szeretem a másikat.
2023. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
A vágy, de ha mondjuk valami baja van akkor a vágy el van felejtve és csak az hogy vele lehessek megvigasztaljam vagy jól legyen.
2023. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Romantika.
2023. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Az első válaszoló és a barátja/barátnője között dúl a LOVE. Ez látszik. TikTok... 🤦‍♂️


Ti a TikTokba vagytok szerelmesek szerintem, vagy nem tudjátok mi is a szerelem. De ha nektek ez, hát... oké. :)

2023. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Megmagyaráznád, miért választod ennyire külön a kettőt?
2023. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
5-ös, ki bántott?
2023. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, arra gondoltam, hogy nekem az is elég, ha nem nonstop valami rendkívül értelmes programot tolunk, hanem csak egymás mellett kapcsolunk ki, egy légtérben. 9 éve vagyunk együtt a férjemmel, kb a második randi óta élünk együtt, 2 gyerekünk van, még mindig dúl a szerelem, de ennyi idő után hogy-hogy nem, azért nem olyan tartalmasak a mindennapok mint huszonévesen a kapcsolatunk első néhány hónapjában :) De néha ez is elég, hogy csak csendben lehetünk egymás mellett, és néha tényleg csak erre vágyunk. Szerintem a szerelemnek része az, hogy akkor is jól érzed magad, ha nem történik semmi, csak úgy... egy helyen vagytok. Az a fajta otthon-érzés, ami mással nincs meg.

A tiktok amúgy csak egy példa volt, lehet ez akár gyakorizás, akár könyvolvasás vagy bármi hobbivégzés vagy ilyesmi, amikor nem együtt-együtt vagyunk, csak együtt. Érted.

2023. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok


Akkor elnézést, ne haragudj, csak így hirtelen azt gondoltam (megjegyzem valamilyen szinten jogosan), hogy olyanok vagytok, mint akik már a TikTokon szocializálódtak, tehát az a minden stb., és azért ezt írtad, de akkor nem.


Nem bántott amúgy senki, engem maga a tény bánt, hogy sajnos nagyon sokan, és egyre többen lógnak ezeken az oldalakon, amúgy hazudnék ha azt mondanám, hogy én nem néztem rajta soha semmit, vannak elég kreatív dolgok is, de sajnos nagyon sok baromság megy ezeken, ami sorvasztja a fiatalok agyát, köztük az enyémet is (volt pár érdekes tartalom, de ezt negatív fennhangon írom).

2023. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt félreérthető az első. Teljesen benne van az érzés, hogy nem vágyik társaságra, csak csendes lazulásra, de azért érezni akarja a másikat, hogy ott van vele, mellette. abszolút a közelében.
2023. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!