Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hányan gondoljátok úgy, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan gondoljátok úgy, ha két felnőtt ember igazán egymásba beleszeret, akkor egy idő után szeressenek mást is úgy, hogy soha többet ne tudjanak találkozni előző szeretett partnerükkel?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 08:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9 es leforditotta grat kivalo munka !!
2023. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
En sem ertem a kerdestm viszont lehet tobbszor szerelmes lenni
2023. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akik nem értik a kérdést, azoknak megpróbálom elmagyarázni. Adva van egy férfi és egy nő. Beleszeretnek egymásba. Élnek együtt hosszú ideig. Hányan gondolják úgy, ha nincs semmi gond a kapcsolatban és mégis különválnak és nem találkozhatnak valamilyen indokból soha többet (nincs elhalálozás) és a kapcsolattartás is megszűnik (a szeretet megmarad), akkor új kapcsolatot kezdjenek mással? Teljesen elszigetelték őket egymástól. Nem találják az egymáshoz vezető utat. Meg van szervezve, hogy ne találkozhassanak.
2023. aug. 28. 14:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem lehetnek egyutt ezert massal se legyenek? Azert egy felnott ember nem martirkodik es tovabb lep .. az hogy az egyik nem tud az az o baja.. uj szerelmek johetnek.
2023. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13! Ilyen csak a filmekben van. Aki akarja, megtalálja a másikhoz vezető utat. Kivéve, ha kiskorú, akkor mindegy is, mert úgyis vége lenne, vagy az egyik fél életfogytiglanig tartó börtönbüntetését tölti. Azt nem tudom, mert olyanba nem szeretek bele, és én se kerülök be.
2023. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!