Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bántalmazó kapcsolatból kilépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolatból kilépni?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről és a barátjáról van szó.

Sosem gondoltam, hogy egy bántalmazó kapcsolat ennyire bonyolult lehet, szóval aki csak feketében és fehérben lát, az talán jobb, ha ezt most nem olvassa tovább...


Nem akarom hosszasan írni, de nem egyszerű pár mondatban leírni.

A barátnőm nagyon-nagyon szép nő, sokszor úgy néz ki, mint egy filmsztár. Eleinte ezért nem is volt furcsa, hogy a barátja nagyon féltékeny volt rá. Sunyi módon, lelkileg terrorizálva elszakította kb mindenkitől a barátnőmet, mondván, hogy magának akarja, annyira szereti. És adott is figyelmet neki, hihető és aranyos volt az elején barátnőmnek. Idővel, NAGYON LASSAN ez átalakult teljes birtoklássá.

Nagyobb vitáik nem tudom milyen gyakran vannak pontosan, de olyankor a haj rángatásától kezdve, a konkrét verésig minden van. Általában a féltékenység az oka. Mindennek az a vége, hogy neki biztosan van valakije. Ha csinosan felöltözik azért. Ha nem akar vele együtt lenni azért. Ha valamiért mer szólni, hogy nem tetszik, akkor mert van valakije.


A barátnőm nem akar ebből kilépni. Egyrészt amikor felhív egy ilyen esetkor (akár éjjel vagy hajnalban), azt mondja, hogy sosem fog tőle megszabadulni, fél tőle.

Később amikor megnyugszanak a dolgok, jön a bocsánatkérés, elhalmozza mindennel, "szeretettel" és figyelemmel is. Ekkor mintha minden rendben lenne. És ami a legrosszabb, hogy folyton azt ülteti el a barátnőmben, hogy neki nem jár jobb, azt érezteti vele, hogy kevesebb és örüljön, hogy ő vele van.


Lenne egy férfi, akinek nagyon tetszik a barátnőm. Elég közel kerültek egymáshoz, de barátnőm nem mer lépni, sőt most már veszélyesnek is érzi ezt a kapcsolatot és meg akarja teljesen szakítani ezzel a férfivel. Arra gondoltam, hogy elmondom a helyzetet ennek a férfinek.


Ti mit tennétek az én helyemben? Hogyan lehetne rávenni, hogy ki akarjon lépni ebből?


Barátnőm 26 éves, a barátja 38. 8 éve vannak együtt. Barátnőmnek ez az első komoly kapcsolata, nem tudja, hogy más is lehetne.


2023. júl. 23. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevésnek érezném magam, felkeresnék egy szakembert. A másik pasit ne keverd bele, nagy balhé lehet belőle, aztán a barátnődön csapódhat.
2023. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazad lehet 1es, csak ha lenne valaki akiért lépne esetleg, aki támogatná. Lehet amúgy már tud is róla, csak én gondolom, hogy nem.
2023. júl. 23. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az az új pasi. Lehet tud segíteni, de ha egy izomagy csak, aki nekimenne a jelenleginek, azt nagyon nem kellene.
2023. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Viszont a barátnődnek szingliségre van szüksége szerintem. Semmiképp ne üldözd bele egy új kapcsolatba, akkor sem, ha az jó.

Normális kapcsolatból kilépve sem egészséges ez.

2023. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom én semmibe üldözni, ezzel a férfivel is saját magától ismerkedett meg és engedte magához ennyire közel. Igazából most nagyon maga alatt van, mert bár akarná látni ezt a férfit, hamarosan megmondja neki, hogy nem akarja többet látni.
2023. júl. 23. 23:32
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Hogy tudja egy különlegesen szép nővel elhitetni, hogy nem kapna jobbat, mikor valószínűleg lépten nyomon betalálják a férfiak?

Mitől fél, miért hiszi azt, hogy gondot jelentene neki egy új kapcsolatot találni?

2023. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Olyan sok férfi nem közeledik hozzá, mert alig van kapcsolata emberekkel. Még a műkörmöshöz is alig akarja elengedni, ő akarja hozni-vinni.


Úgy hiteti el vele, hogy kevés, hogy olyanokat mond, hogy borzasztó a természete, ezt nem sokan viselnék el, valójában ő hozza ki belőle ezt és más el sem viselné. Meg valamit nem hajlandó az ágyban sem teljesíteni neki, és a barátja azt mondja, hogy ez alap egy férfinek, gáz hogy ő nem teljesíti. Hogy attól mert szép, később úgyis rájönne más is, hogy milyen. Most ez így semmi, de ha valaki folyton ezt hallgatja, az más. Ezeket akkor is mondja, ha jóban vannak amúgy.

2023. júl. 23. 23:49
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Innen gratulálok neki, szuper választás volt a részéről. Meg is érdemlik egymást! Én biztos nem tennék érte semmit, hagyni kell őket. A pasi az még távolról sem férfi, pont ezért mondtam hogy szuper választás volt. A barátnőd aprópénzre váltotta az általad említett szépségét. Ráadásul a szabadságát is feladta. Külön dicséret jár érte! Valószínűleg jó így neki, ő sem különb egy szállal sem mint az IQ bajnok királylány barátja. Mert a csávó egy kislány. Gondolom gyúrós tetkós, csak a gatyájába nincs semmi.
2023. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Ne keverj bele egy harmadik szemelyt ebbe a dologba , foleg ne egy ferfit aki oda van erte. A baratnodnek elsonek kiszakadnia kellene es egyedul maradni rengeteg ideig! Ami viszont a rossz hír, aki ennyire szerelmes az megvárja a legeosszabbat is és max utána lép le csak...
2023. júl. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nane
2023. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!