Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan párkapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párkapcsolatotok, ahol a másik féllel csak hosszabb ismertség után jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Magyarul nem szerelem első látásra meg ilysemi volt köztetek amiből néhány randit követően lett párkapcsolat, hanem már hosszabb ideje, mondjuk gyerekkorotok óta ismertétek egymást, de akár csak évek múlva lett köztetek komolyabb viszony, mert esetleg addig nem volt kölcsönös a vonzalom, vagy előtte mással jártatok, stb.

2023. jún. 3. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Igen vannak ilyen nincs ló eseteim
2023. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostani barátnőm ismertem 3 éve mielőtt összejöttünk volna
2023. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Csak ilyen volt. szerintem ez a normális.
2023. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Férjemmel 1-2 éve ismertük már egymást.

Nekem soha nem is ment az olyan, hogy ok, nem is ismerjük egymást, de akkor randizgassunk. Az ilyenekből egyszer sem lett semmi komoly.

2023. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve ismertük egymást, egy baráti társaságba jártunk, elkezdtünk külön kettesben is találkozni (nem randizni), aztán ahogy mélyült a barátság, szerelem lett belőle, én léptem végül, de aztán mondta, hogy ő is aznap akart velem beszélni kettőnkről, mert már egy ideje egyértelmű volt neki is, hogy szeretjük egymást, meg mások is mondták neki is, hogy forr köztünk a levegő. Már 8 éve együtt vagyunk, és szerintem nekem nagyon ideális ez, hogy barátságból lett szerelem, mert ez egy tiszteleten és őszinte érdelődésen alapuló egyenlő kapcsolat lett így.

Szerintem is jobb összejönni valakivel, akit már ismersz, mint olyannal, akit alig. Én nem tudnám egy olyan emberre azt mondani, hogy a párom, akit pl. 2-3 hete ismerek, az nekem még egy félidegen, legyen akármennyire is szimpatikus.

2023. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, több is.
2023. dec. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem kettő hosszú kapcsolat ilyen volt. Tetszés szimpátia első látásra az nagyjából volt, csak épp foglaltak voltunk.
2023. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!