Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mi volt eddig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi volt eddig a legnagyobb bók vagy a legjobban eső mondat, amit kaptatok egy nőtől?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Na erre valóban kíváncsi leszek, hogy milyen válaszok lesznek:D


N

2023. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
húúmekkoraaa...
2023. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

"Soha nem fogok olyan jó embert találni mint te"


"Beszélj velem csúnyán, vagy üss meg, de ne azzal büntess hogy itt hagysz és elfelejtesz"


"Te mindig kedves vagy, mindig áldozatokat hozol a másikért és sajnálom hogy én nem tudok ilyen jó lenni"


Pár példa, voltak még könyörgések, bókok, stb. Ezek azok a pillanatok amikor azt érzem, megéri értékes, őszinte embernek lenni, annak ellenére hogy ha megjátszod magad akkor könnyebb ismerkedni.

23F

2023. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodtató hogy 1 válasz érkezett eddig
2023. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
40? Max 32-t mondtam volna.
2023. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"-Milyen szép sima a golyód! -köszönöm!"
2023. máj. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

" Az egyetlen igazán emberséges és jóságos férfi voltál az életemben"..


Mondta ezt három hónappal a válás után,miután elhagyott egy fiatal srácért.Aki ivott mellette,megcsalta,állandó anyagi gondjaik voltak.

2023. máj. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miután végigszenvedte a szülést, és először fogta a karjaiba a kislányunkat, pár perc után könnyes szemmel rám nézett, és csak annyit mondott: köszönöm.

Nem kimondottan bók, de az a pillanat örökre belémégett.

2023. máj. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Életem első barátnője ugyan nem tudta még hogy a legelső, de sejtette, illetve tudta hogy rég voltam nővel.

Az első éjszakánkon értetlenül kérdezte:

"Neked hogy nem volt csajod úristen!?"

Jólesett hogy legalább ő, aki már kipróbalta velem elismerte hogy közel sem vagyok értéktelen a nők számára, csupán a nők nincsenek tisztában ezen értékekkel.

Azóta is használja ezeket az értékeket

2023. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!