Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kötelező a barátnőm barátaival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező a barátnőm barátaival lógni mindig?

Figyelt kérdés

A barátnőm vesszőparipája,hogy én egy introvertált,zárkózott férfi vagyok,mert nem nyitok társaságok felé,pedig pusztán nem élvezem,és nem akarok az Ő barátaival lógni

Van nekem is 2-3 szorosabb barátom,és barátságos karakternek vallom magam,de nekem teher,ha mindig menni kell új emberekkel ismerkedni,ülni velük valahol,nevetni a vicceiket,én hallgatni olyan témákat,amikről én semmit sem tudok.


Sokat veszekszünk emiatt. Szerinte nem késő változni. Bántó szavak. Miért kéne változnom,és miért kötelességem menni vele mindig,ha Ő barátnőzni akar?


2023. máj. 7. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza. Te vele vagy kapcsolatban nem velük. Egyáltalán nincs joga ahhoz, hogy parancsolgasson és elvarja, hogy velük szórakozz. Jó, mit tudom én egyszer egy héten,vagy havonta kétszer belefér, hogy ott vagy velük,esetleg a te barátaid is, de hogy minden egyes alkalommal őket hallgasd az nagyon gáz.

Ha nem érti meg, hogy mi gond akkor rakd ki.


Szívesen.

2023. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Mit keresel egy ilyen nő mellett? Értelmes férfi már rég lépett volna. Ennek a töredékéért is. Abszolút nem csak, hogy nem vagytok egymáshoz valók, de még ki sem tudjátok egészíteni egymást. Totál ellentétesek vagytok. Idő kérdése, hogy vége legyen. Főúleg mert abszolút érdekből van melletted.
2023. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az utóbbi időben sokat foglalkoztam ezzel a témával én is.


Szóval az elsődleges lényeg, hogy ezt meg kell beszélnetek. Tehát neki meg kell értenie végre, hogy te nem utálod az ő barátait vagy ilyesmi, szimplán csak nem a te társaságod, nem a te világod a lófrálás/bulizás.


Neked pedig meg kell értened, hogy neki ezek az események fontosak, és szeretné, ha mellette lennél ezeken a bulikon/baráti találkozókon, mert talán ő így érzi azt, hogy együtt vagytok, vagy nem tudom.


Szóval javaslatom lehet egy kompromisszumra pl, hogy 1-2 hetente egyszer elmész vele ilyen közös eseményre. Ez még neked se lenne egy végtelen nagy teher, és neki meg segítene azt érezni, hogy összetartoztok. Illetve ott is nyogodtan el lehet vonulni fél órára megbeszélni egy helyzetet, ha neked kínos, vagy valami.


Szóval ja, beszéljétek meg első körben, hogy végre egyszer úgy ültök le erről a témáról beszélni, hogy nem vitatkoztok. Legyen egy pár óra, amíg zárt ajtók mögött, telefonok nélkül csak erről beszéltek. Hogy végre nem az a cél, hogy ki nyerjen a vitában, sem hogy kinek van igaza, sem hogy ki mit akar a másikra erőltetni, hanem hogy értessétek meg egymással a helyzeteiteket, motivációitokat,érzéseiteket, és találjatok kompromisszumot. Nagyon javaslom hozzá a szeretetnyelveitek megismerését. Önismeret tekintetében is nagyon hasznos.

Szóval ez egy randi tulajdonképpen, csak adtok neki egy témát, újraértékelitek a párkapcsolatotok ezen részét, és jobban megismeritek egymást.


Nahh, lényeg a lényeg. Én úgy gondolom, hogy egy extrovertált és egy introvertált kapcsolata mindig nehéz az ellentétes személyiségek miatt. De egyáltalán nem lehetetlen. Csak irtó nehéz megértenetek egymást, mert teljesen máshogyan viszonyultok a világhoz, máshonnan szerzitek az energiáitokat, más tölt fel benneteket. Több ismerkedés kell ezzel kapcsolatban köztetek egymással, illetve rugalmasabbnak kell lennetek egymással szemben.


Szívessn segítek még, ha van konkrét kérdésed. Nem vagyok pszichológus vagy ilyesmi. Introvertáltként írok, és igazándiból extrovertált barátaim kapcsán volt fontos nekem ez a téma. Párkapcsolatom egy hozzám hasonló introvertálttal van, úgyhogy nem biztos, hogy jól látom át a dolgokat 😃


Esetleg MBTI személyiségtípusaitokat tudod?

2023. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell ezen megbeszélni, a csajod erőszakos, ennyi és neked kell eldönteni, akarod-e ezt a kapcsolatot, benne a haverokkal, vagy sem.


Exem ugyanez volt, a végére már ÉN voltam az antiszociális gyökér, mert nem lógok minden hétvégén a barátaival (bocs, esetleg kettesben lehetnénk? vagy akkor egyedül, a saját hobbimmal), akik mellesleg kétszínű kígyók voltak.


Ó, egyébként miért kéne megváltoznod? Ennyi erővel mondhatnád neki, miért nem Ő változik? Kettős mérce, de rhadtul.


Felejtsd el ezt a nőt, állandóan probléma lesz, hogy introvertált vagy, és az hogy nem is akar megérteni, helyette téged blame-el.

2023. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az egyik barátnője ki is mondta,hogy egy merev fasz vagyok,és szerinte ez már már bántalmazó kapcsolat,hogy ennyire lekorlátozom őt.

Szerencsétlen öcsém is itt lakik a városban,és hogy miért nem megyünk lógni vele. Gyerünk hozzá. Vagy Te a családoddal is ilyen vagy? Az eszem megáll.


Nem,nem vagyok velük sem ilyen. Pusztán az öcsémnek is megvan a maga baráti társasága. Kedves és jó fej, de Ő sem vágyik arra,hogy akkor vonuljon az éjszakába a bátyjával,és annak csajával.

2023. máj. 10. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!