Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ennek a viselkedésnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ennek a viselkedésnek az oka? Hozzám este 9-kor is fáradt, de a barátaival éjfélig is szívesen elvan...

Figyelt kérdés

Másfél éve együtt vagyunk. Az utóbbi hónapokban főleg bekerültünk egy mókuskerékbe: én 12 órázom, 30 napból 15-öt, ő is sokat dolgozik, szabadnapon tanulunk, vagy a szüleinek segítünk lakásfelujításnál, vagy intézzük az ügyes-bajos dolgainkat.

Este általában fáradtak vagyunk, főleg ő. Pacsirta típus, én meg inkább bagoly vagyok, vagyis hiába vagyok fáradt, utána pár óráig még képes vagyok működni, de ő "használhatatlan"...

Amit valahol meg is értek. Sokszor ajánlottam fel neki nagyon jó esti programokat (pl éjszakai fürdőzés), vagy kértem hogy legyen közös, beszélgetős-borozgatós esténk, hiszen szinte csak ilyenkor tudunk együtt lenni, és nekem nagyon jól esne nap végén az hogy vele/mellette kapcsolódhatok ki. (Nyilván ezt se minden nap igényelném, de azért heti 1 valami jól esne). Meg is mondtam neki hogy ez mennyire fontos lenne nekem. Persze olyan programokat próbáltam kitalálni amiről tudom hogy ő is szereti, vagy ki szerettük volna együtt próbálni.

De láthatóan ez nem jött be, nem vevő rá, így elfogadom és nem erőltetem. De az elfogadásomat egy aggasztó tény szakítja meg: ha a barátokkal inni megy, moziba megy, stb, akkor érdekes mód éjfélkor sem fáradt. Rájuk valahogy mindig marad energia, de ha mellettem van akkor konkrétan elvégezzük a napi rutinunkat, és alvás.

Félek hogy emiatt fogunk eltávolodni, hogy együtt vagyunk egyedül, de nem tudom hogy tálaljam úgy, hogy ne kérjem számon, ne bezzegeljek, és ne legyek féltékeny.

Félreértés ne essék, nem zabar hogy a barátaival van, sőt örülök is hogy vannak enmyire szoros és fontos kapcsolatai, csak az zavar hogy ami velük rendben megy, abból a fajta törődésből én abszolut nem kapok.



2022. ápr. 10. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
99%, h ennek annyi
2022. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Mert ti együtt éltek, nálad piheni ki magát. A barátai meg extra helyzet és akkor kipréseli magából azt, ha határán van is.


Szerintem inkább arra koncentráljatok, hogy ne legyetek állandóan fáradság közelben. Mert ez a fő gond. Szóval valamit az életen menetén kéne alakítani.

2022. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
A féfiak általában nem az alapján választanak barátnőt, hogy az milyen szellemi partner, a nőben számukra más értékek fontosak. A leírás alapján a te barátod sem tart téged szellemi partnernek, mert neki nem kikapcsolódás a közös esti borozgatás, hanem munka. Ezen nem lehet változtatni.
2022. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!