Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyeim, az lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, az lehetséges, hogy egy nő sajnálatból, megszánásból fekszik le vakakivel?

Figyelt kérdés

A szomszédos házban lakik egy egyedülálló harmincas anyuka a kisfiával. A játszótéren ismerkedni kezdtünk és egyre többször találkoztunk, randiztunk is párszor. Soha nem történt semmi, mert udvarol neki egy másik férfi is és az ő irányában vannak érzelmei is. Tegnapelőtt reggel mégis lefeküdt velem, aztán az éjszakát is együtt töltöttem vele. Nagyon jó volt neki, utána teljesen odáig volt értem, mondta hogy majd még szeretne ismétlést. Tegnap este óta viszont megint nem akar velem találkozni és mintha le akarna rázni. Én nagyon bele szerettem már hónapokkal ezelőtt, ezt el is mondtam neki. Most azt mondta, hogy azért feküdt le velem, mert tudni akarta, hogy mit érezne utána a másik pasival kapcsolatban és mert látta rajtam, hogy mennyire küzdök érte.

Van ennek értelme, van olyan, hogy valaki sajnálatból adja oda magát a másiknak?



#Sajnálatból
2023. ápr. 5. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatból?

Ez hol jön a sztoriból, amit a kifejtésben leírtál?

2023. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnálatból feküdt le veled, ezt mégis miből szűrted le? Azért feküdt le veled, mert viszketett a nuncusa és nem volt a másik fickó elérhető. Ebben semmi szánalom nincs.


Amúgy elképzelni nem tudom, hogy valakivel valaha sajnálatból lefeküdjön bárki is. Mindig kell lennie valami egyéb oknak- ha mást nem, szexhiány a nő részéről, de valami extra a sajnálaton túl kell, hogy legyen.

2023. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán a másik pasival komolyabbra fordult, inkább ez lehet a dologban.

Nem, nincs értelme sajnálatból lefeküdni valakivel, de szerintem itt nem ez történt. Gondolta, megpróbálja veled, de aztán meggondolta magát, mert a másik hapsit jobban akarja.

N

2023. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert fekudt le veled, mert szexelni akart nagyon epp, lehet a masik pasi felizgatta, de te voltal epp keznel :D Ennyi.
2023. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!