Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha az ember többször szerelmes?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha egyszer már volt valaki a "minden", akkor hogy lehet egy újabb ember megint a "minden" számotokra? Ez nem furcsa? A másik, hogy a többedik emberbe is ugyanolyan intenzitással lehet szerelmesnek lenni? Vagy az első a legnagyobb durranás, aztán a többi már nem olyan?
2023. febr. 13. 19:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Én 3 voltam eddig szerelmes. Nyilván a 3 tartom most a legnagyobbnak:)
2023. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem furcsa. Bár nekem mindig hosszú idő kihagyás volt, nem emlékszem az érzésre, amit éreztem az előző fiúk iránt. A párommal amikor megismerkedtünk már 5 éve nem éreztem szerelmet, bár rövidebb kapcsolataim voltak közben de vége lett mielőtt kialakult volna a szerelem.


Amúgy sok ember akinek csak egy szerelme volt egész életében pont erre vágyik, hogy másokkal is megtapasztalja. Engem ilyesmi nem hajtott, de most mit csináljak? Vége lett az első kapcsolatomnak és akkor már ne legyek többet szerelmes?

2023. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok


Ja és nekem az első kapcsolatom két évig tartott és akkor azt hittem az a nagy szerelem. De rájöttem, hogy inkább azt szerettem benne (és ő is így volt velem), hogy végre valaki akar tőlem valamit, idealizáltam, nem is ismertem igazán csak amit elképzeltem az elején abba szerettem bele. Aztán kiderült, hogy nagyon nem olyan, de ragaszkodtam ehhez a rajongáshoz. Ekkor 16 voltam. Amikor a párommal megismerkedtem 26 voltam és sokkal nagyobb, igazibb, intenzívebb a szerelmem iránta, mint tiniként volt :) Az első amúgy azért olyan nagy durranás, mert akkor még nem csalódtál és nem félsz beleszeretni.

2023. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a barátom a minden. Volt több kapcsolatom is de ők nem voltak a mindeneim. Olyan életkorban voltam velük, amikor tudtam, hogy még hosszú évekig tanulni fogok, úgyhogy eszembe sem jutott ilyen, hogy összeköltözés, házasság, gyerekek. Csak éppen velük voltam, randiztunk, szerelmes voltam beléjük és ennyi. Amolyan "jelenlegi életszakasz". Amikor a párommal találkoztunk már mindketten külön laktunk szülőktől, már két hónap után össze akartam költözni vele (de csak 7 hónap után tudtunk). Na ő nekem tényleg a mindenem. Vele komoly a kapcsolatom, nem csak randizunk és megkérdezzük anyát hogy itt aludhat e. Mi együtt élünk, együtt tervezünk. Nem csak ilyen "majd te leszel a feleségem" hanem 2-3 év múlva már tényleg az is leszek, nem ilyen 10 éves terv ami úgysem jön össze. A gyerekek sincsenek annyira távol. Ez az igazi kapcsolat.
2023. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én az első csalódásom után még 10 éves távlatban is egy nagy halom trutymónak érzem magam, és képtelen vagyok normális kapcsolatra, sőt normálisan élni is. Nem tudom elképzelni, hogy még egyszer bárki iránt olyan elsöprő szenvedélyt érezzek. Mindenkit kerülök, azokat, akiket meg akkoriban ismertem, és tudtak a dologról, annyira, hogy még csak nem is köszönök nekik. Bár én borderline vagyok.
2023. febr. 14. 14:54
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezen az elakadáson borderline-ként is dolgozhatsz, bár tény, hogy nehezebb helyzetben vagy, mint egy nem személyiségzavaros ember.
2023. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!