Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elso randin venni valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randin venni valami kajat es elmenni egy szep helyre beszelgetni. Van ezzel valami baj? Rosszat fog gondolni rolam?

Figyelt kérdés

Semmi masra nem vagyok.

Csak venni kajat az se erdekel ha KfC, elmenni egy szep helyre, enni es beszelgetni a kocsiban.

Te mit gondolnal egy ha egy lany ezt mondana neked?

Rosszat?

Huszonevesek vagyunk.


2023. jan. 23. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Nincs ezzel semmi baj
Ne akarjam ezt , rosszat fog gondolni
22 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
A kocsiban randizni nekem kicsit ilyen prolis, de te tudod, lehet másnak az a tökéletes.
2023. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A kocsi annyira nekem sem tetszik, de hideg van es a helynek amit kineztem nincs fala csak teteje.
2023. jan. 23. 22:19
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Randiötletnek jó, de nem első randin, ott inkább nyilvános helyen lennék és nem szállnék be egy idegen kocsijába, komfortosabb lenne úgy számomra. Ha ismerem korábbról, akkor oké.
2023. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon joban vagyunk egymassal
2023. jan. 23. 22:19
 5/16 A kérdező kommentje:
3. Nyilvanos helyre nem akarok menni mert nem szeretek emberek kozott lenni , de teljesen igazad van. Csak mi mar eleg jol ismerjuk egymast, attol hogy ez az elso randi
2023. jan. 23. 22:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog:


- Ilyen hidegben szerencsésebb valami fedett, védett, fűtött helyen randizni.

- Első találkozásnál extra ijesztő egy ilyen autós ajánlat, később nincs vele gond.

2023. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az más, akkor jó ötlet, nyugodtan vesd fel neki
2023. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ismeritek egymást, akkor rendben van.
2023. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Korrekt , nem egy lehúzós éttermes első randi legalább
2023. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén én első randinak nem örülnék ilyesminek. Kocsiba eszek oké...de állandóan jár majd a motor hogy ne fázzak? Vagy néha beindítod vagy mi? Az meg a másik ha vennék egy hamburgert utána kezet kéne mosni vagy mosdó van a közelben? Nekem abszolút nem jönne be az ilyesmi unalmasnak tartanám.
2023. jan. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!