Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek letezik egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek letezik egy ember irant erzett szerelem egy eleten at vagy ugyis elmulik egy ido utan?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 13:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
21%
Döntés kérdése
2023. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Látod hogy nem akarja (még), pedig majd megfeszülök.
2023. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
8 as vagyok! Túl bonyolult a történetem. Nem vagyok húsz éves! Sosem hittem hogy létezik ilyen! S hiába próbálok ismerkedni kedvesebbnél, kedvesebb férfiakkal nem jön meg az érzés... nem tudok felejteni. Mindig van valami mi rá emlékeztet...
2023. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerelmünk lapjai. Ja, hogy az egy fikció. Ez kb olyan lehet a valóságban, mint nyerni a lottón. Igen kicsi az esélye.
2023. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%
A Szerelmünk lapjaiban sem futott hozzá, amíg fel nem húzta (vérrel-verejtékkel, megaláztatások közepette) azt a kib*sz*tt házat.
2023. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%

Létezhet, ha például gyorsan utána meghalsz, akkor egy életen át tartott.(Valójában akkor se szó szerint, kivéve, ha az újszülött osztályon szerettél bele a születésedkor.) Az viszont sokkal gyakoribb, hogy a kapcsolatnak vége lesz, vagy eleve plátói, és utána már nem szeretsz bele másba. Tudod, hogy ő volt az igazi, de mondjuk, ha 40 éve nem találkoztatok, nem vagy már belé szerelmes, csak az maradt benned, mint A szerelem, és ha nem szakadt volna meg a kapcsolat, akkor még most is belé lennél szerelmes. De nem tart örökké, mert már nem vagy az.

#1! "hogy az illető képtelen tovább lépni, elengedni a másikat, obszeszív állapot van jelen, túlzott ragaszkodás, komplexusok, önértékelési problémák." Ennek mi az alapja? Valaki világosítson már fel! "Képtelen továbblépni " Hova? Nem tudom, a másik nemnél mi a helyzet, de én azért nem látok tömegesen jó pasikat szaladgálni, szóval van az úgy, ha találkoztál eggyel, akkor a következő 40 évben nem biztos, hogy fogsz. "Túlzott ragaszkodás". Ez miben nyilvánul meg? Zaklatás? Az nyilván nem normális, de ha nem teszel ilyet, csak szeretnéd, ha vele lehetnél, nem egy ócskábbal, az inkább a józan ész. Ki az a hülye, aki direkt rosszabbra vágyik, vagy boldog attól, hogy hurrá, nem a jó pasival van, hanem egyedül, vagy rosszal? Komplexusok? Önértékelési problémák? Na, ezt végképp nem értem. Mi az összefüggés? Szerintem pont fordított. Sokkal inkább annak vannak önértékelési problémái, aki találkozott az igaz szerelemmel és a vele való szakítás vagy plátói után hetente beleszeret valaki másba, vagy lecövekel valaki mellett, akibe nem szerelmes, csak, hogy ne legyen egyedül. Sokkal stabilabb önértékelése van annak, aki tudja, ki illik hozzá, és elfogadja, ha nem lehet vele, és nem keres valami pótlékot, csak azért, hogy legyen valaki. Nem keres igazolást, hogy ő egy értékes ember, nem akarja ezt a külvilág felé egy "párral" igazolni.

2023. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy megszokottá válik.
2023. jan. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
61%

Létezik. 15 éve szeretek valakit és ő is szeret engem. 10 éve nem találkoztunk és nem is fogunk talán soha ebben az életben.

Mindketten kapcsolatban élünk.

Hiába kezdtem új életet, hiába szeretem a párom, olyan mély és erős érzéseim senki más iránt nem voltak és nem is lesznek. Ez nem döntés kérdése, sajnos ez van. El nem múló vágy és fájdalom. Nagyon nehéz. És biztos vagyok benne, hogy nem fog elmúlni. És azt is tudom, hogy ő is ezt érzi és így él.

2023. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
37%
18-as. Borsózik a bőröm. Ha 10 évig nem múlt el, már nem is fog. Erős vagy! Szomorú dolog...ám mégis csodálatos
2023. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%
Én még mindig szeretem a halott szerelmem.. évek teltek el, de még mindíg szeretem!
2023. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!