Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha kapcsolatban vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha kapcsolatban vagy egy fiúval akkor vele örökre tervezel?

Figyelt kérdés

Alap esetben ha együtt vagy valakivel akkor vele életed végéig el tudnád képzelni? Ha szakítotok egy ilyen sráccal akkor nagyon szomorú vagy?


Vagy van olyan amikor előre tudod hogy vele csak egy ideig leszel?


2022. okt. 19. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

A csajoknak sokkal könnyebb partnert találni mint a pasiknak.

Le lehet pintozni!

Elegem van a női egyenjogúságból.

Törökországban van szép élet! 🇹🇷

2022. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Berik max.. hiaba jo paloi valaki ha erzik nem egy csalad alapito fajta.
2022. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

Nem. Én eleve nem hiszek abban, hogy mindenkinek van egy örök párja.

Én azzal vagyok együtt, aki az adott élethelyzetemben maximálisan megfelel az elvárásaimnak, akivel kölcsönösen szeretjük és tiszteljük egymást és az értékrendünk hasonló és akivel szívesen tartanék a jövő, azonos irányba. De semmi garancia nincs arra, hogy 3-5-20 év múlva ugyanabba az irányba fogunk tartani és ugyanannyira fogjuk szeretni/kedvelni egymást. Szerintem ez baromi ritka dolog, hogy valaki élete párját megtalálja, és engem ez a romantikus, belénk táplált maszlag nem fog senki mellett ott tartani, ha amúgy már én úgy látom, ez a kapcsolat nem működik.

Szóval, nem, nem tervezek örökre. Majd ha lesz férjem, azzal örökre tervezek.

2022. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Én örökre tervező típus vagyok, de idővel rájöttem hogy baromság. Senki nem fog egy életen át szeretni, nem lesz senki egy életen át szerelmes, a lufi kipukkad, nem akarnak egy életen át ugyanazzal szexelni, egy idő után egy idegen érdekesebb lesz mint a másik stb. Persze 100/1 embernél ez nem így van, ők a szerencsések. Én képes lettem volna ezekre, de viszonzást sosem kaptam.
2022. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nem látom azt, hogy akár együtt is meg tudnánk öregedni, akkor nem is jövök össze vele.
2022. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Akivel nem tudom elképzelni hosszú távon, azzal nem vesztegetem az időmet. Nem vagyok önmagam ellensége.
2022. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én igen, örökre tervezek. Ettől persze még tudom, hogy bármi történhet, hogy változhatnak az emberek.

De mivel alapvetően gyereket akartam, ezt mindenképp olyan férfival akartam, akivel aztán együtt is neveljük fel. Aztán 50-60 éves koromra mikor kirepül, pláne nem akarnék egyedül maradni, vagy újra társat keresni. Biztos ebben számít a családi minta is, az én szüleim 30 éve együtt vannak és boldogok, úgyhogy nem tűnik lehetetlennek.

2022. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően igen, bár amikor elkezdtem nyitni arra, hogy bekerüljek egy kapcsolatba, akkor úgy voltam vele, hogy egyelőre társat keresek, hosszútávra, de nem férjet.


Persze mikor már odakerülök, hogy összejöjjek valakivel, akkor már ott van az, hogy mennyire passzolunk hosszútávon. De nem örök távon. Pl 20 évesen összejöttem volna a párommal akkor is, ha megmondja, hogy nem szertne gyereket, miközben én igen.


Viszont szerintem ha szerelmes az ember és kapcsolatban van már akkor az az ideális, hogy vele örökre tervez (akkor is, ha ez általában nem így lesz végül).


Én még együtt vagyok az első párommal, örökre tervezek vele és ő is velem.

2022. okt. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örökre tervezek, de potencialitásként kezelem azt is, hogy nem biztos, hogy örökre együtt maradunk. Az meg, hogy mennyire vagyok szomorú szakításnál, attól függ, a szakítás időpontjában hogy érzek iránta. Pl. exemmel való szakításkor valamennyire szomorú voltam, mert amíg jó volt a kapcsolat, jó volt, és az életem fontos részét képezte, de kb. 3/4 évig már teljes elhidegülés volt és szenvedés, ezért nem voltam nagyon-nagyon szomorúság.
2022. okt. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően örökre tervezek, feleslegesnek tartom, hogy olyan mellett legyek akinél érzem, hogy az idő véges. Ettől függetlenül előfordulhat bármi, változik az ember, de nem valamikori szakítással kalkulálva megyek bele egy kapcsolatba
2022. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!