Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van valóság alapja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valóság alapja?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak nagyon sikertelen a párkapcsolati élete, pár hónapos, hetes kapcsolatai vannak általában.

Szerintetek ha neki úgymond nem igazán sikerül normális kapcsolatot találni, akkor én is így fogok járni vagy nincs összefüggés a kettő között?



2022. okt. 16. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami,mert eleg sokaig nezzuk azt hogy mit es hogyan csinal az anyukank, lemasolunk egy csomo dolgot. Nekem nem is verszerinti anyukam az anyukam,megis ugyanolyan szokasaim lettem mint neki. De ha latod,hogy az nem jo ut es valtoztatni probalsz es maskepp csinalni akkor nem fog rad is ez varni.
2022. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet,de csak ha nem tudatosan élsz.Nagyon egyszerű eldönteni hogy na ezt,így nem.

Oszt annyi.

2022. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ragorcsolsz erre ,hogy senkinek nem vagy eleg jo es feszult leszel minden kapcsolatban az kihatassal lesz annak minosegere , igy nem tudatosan is kepese valsz elrontani minden kapcsolatot. Felejtsd el anyukád kapcsolatait ha te oda kerulsz , az a tied legyen ne masokehoz hasonlisd , ne tervezd a veget mar az elejen . Legy boldog ennyire egyszeru.
2022. okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Na, ácsi! Anyukád mióta keres párt, és mi célból? Mert az, hogy néhány sikertelen kapcsolaton van túl, semmit sem jelent. Nekem közel 50 felejthető kapcsolat, meg egy elrontott házasság kellett ahhoz, hogy megtaláljam azt a személyt, aki mellett valóban le tudok horgonyozni. Nem illünk össze mindenkivel, és még csak a raplijait sem tudjuk mindenkinek elviselni. Az együttélés sok kompromisszummal jár, és ha erre csak az egyik fél képes, máris bukott a mutatvány.
2022. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!