Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom magamról, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom magamról, hogy nem vagyok túl romantikus, kicsit nehezebben nyílok meg (főleg ebben a kapcsolatban, mert tényleg minden szavam eláll tőle) és nem valami egyszerű kifejeznem a szerelmemet bókokban. Tippek ?

Figyelt kérdés

Próbálok fejlődni, kitárni a lelkem, mert igazán megérdemli, csak nincs nagy gyakorlatom benne.

Eddigi életemben 5 kapcsim volt, abból egyet mondanék olyannak, amit komolynak éreztem már akkor is.

De a mostani az mindet felülmúlja.

És szeretném ezt a tudtára adni, hogy ilyen minden értelemben is tökéletes nővel még sosem voltam és csodának tartom.


Már elmondtam neki ezt, de szeretném ha jobban és többször is tudnék neki boldogságot okozni/ kifejezni a szerelmemet.


Az érdekelne, hogy fiúk lányok egyaránt, ti minek örültök igazán ?

Mitől érzed magad nőnek a párod mellett ?

Fiúk, ti hogyan és mivel bókoltok a kedveseteknek ?


(Csak a tisztábban látás érdekében: úrként viselkedek vele, eddig sem bántottam meg se szavakkal se tettekkel a volt bnőimet, nyilván őt sem, bókolok is neki, ha meglátom, mert tényleg minden alkalommal elvarázsol, de ha mondtok olyat, ami rá is igaz, és nem mint egy "dumát" szeretném használni, hanem ha tényleg megérint és őszintén érzem én is, akkor mondanám én is a kedvesemnek)


Szóval ennyi, köszi ha végig olvastad!



2022. okt. 11. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az en uj baratom is nagyon nehezen nyilik meg, bar o irta volna ki ezt a kerdest:)

Azert nehez altalanos valaszt adni, mert mindenkinek mas a szeretetnyelve. Ha nem hatnak ra igazan a bokok (mint ahogy ram sem, valahogy nem hiszem el oket), akkor akarmennyit bokolhatsz, nem fogja erezni a szereteted, meg ha tudja is, hogy szereted.

En pl. azt szeretem, ha a pasi "konstruktiv-aktiv hallagtosag", tehat ha elmeselek neki valamit, legyen ott nekem fejben es erzelmileg, kerdezzen bele meg ilyenek. Es emlekezzen a dolgaimra, kerdezzen ra legkozelebb, milyen volt a vizsga, stb.


Szoval szerintem deritsd ki, hogy NEKI mi a fontos, hogy mutasd ki, hogy fontos neked.


31N

2022. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon igaza van az elsőnek.

Neten keress rá a szeretetnyelvekkel kapcsolatos cikkekre. Sokat fognak segíteni a gyakorlatban is.

2022. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!