Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek rosszul tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul tettem hogy miatta mindenkit elutasítottam?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja megismertem valakit, aki első pillanattól fogva nagyon megtetszett. Soha nem éreztem így még senkivel kapcsolatban, mint vele. Ahogy telt az idő ez az érzés egyre csak erősödött bennem.

A probléma viszont az , hogy munkatársak vagyunk de már nem sok ideig.

Emiatt se mertem kimutatni az érzéseimet, és most már el is késtem ezzel, mert mostanra megbizonyosodtam róla, hogy én soha nem jöttem és nem is fogok bejönni neki.

Az egész elmúlt időt arra pazaroltam, hogy rá vártam hátha történik valami, mert még az elején nagyon erősen éreztem, hogy ez a szimpátia talán kölcsönös.

Mostanra viszont belefáradtam ebbe az egészbe, és úgy érzem, muszáj túllépnem rajta. Ő is randizgat , szóval azthiszem itt az ideje hogy én is elkezdjek élni, és ne rá várjak mint egy hülye.

Tudom, hogy ezt elkellett volna neki mondanom, vagy utalni rá, de a munka miatt nem mertem, és már elkéstem vele.


2022. aug. 10. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valaki tetszik vagy vkit nagyon akarunk szerintem nem sokan képesek mások után is érdeklodni egyúttal.

Ez normalis ne vadold magad.


Plusz ha másba is fektettél volna energiat akkor meg lehet azert vádolnád magad hogy lehet csak rá kellett volna fókuszálnod es nem másokra.

2022. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt érezted akkor jónak, akkor helyénvaló volt. Viszont, ha legközelebb már nem ugyanígy csinálnád az is rendben. Csak aztán légy következetes.
2022. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem, 3 hónap nem olyan nagy idő, ha évek teltek volna el, az más. Abban viszont hibáztál, hogy ha szerettél volna valamit, azt nem mutattad ki, és ebben az, hogy munkatársak vagytok nem értem miért okozott akadályt.
2022. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kezdeményezel és hivod el randira ? Mégis mire vársz? Hogy elvigye a postás ?
2022. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3. válasszal, néhány hónap az semmi, bármelyik fellángolás megérdemel ennyi időt. Amúgy meg nyugodtan kimutathatod a szimpátiádat a másik felé, az még nem jelent nyomulást.
2022. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig semmibe nem kerül megadni ennek a dolognak az esélyt.Ugyanolyan ember ő is, mint te, biztosan nem harapta volna le a fejedet,ha például elhívod kávézni,de még most is tehetnél próbát.Maximum nemet mondana,viszont legalább nem kattognál azon,hogy mi lett volna,ha...
2022. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
3 hónap miatt rinyálsz,most komoly? :-DD
2022. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne gyötörd magad,így is szép az élet nem igaz? :) ;)

Nem kell mindenáron valaki melléd,hogy jól élj! Élvezd az életed,olyat csinálj amit szeretsz csinálni,ne ilyen hülyék foglalják el a mindennapjaidat!

2022. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!