Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A munkatársam szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkatársam szerelmes belém, de hétvégente nem is keres. Lehet átver?

Figyelt kérdés

Régóta fűzöget egy munkatársam (férfi). Tényleg, nem túlzás és nincs is miért hazudnom, NAGYON jól el tudunk beszélgetni. És ő egy olyan kaliberű férfi akinek nincsen gondja a csajozással, könnyen belé lehet zúgni.


Talán engednék is a csábításnak (sőt nem hazudok, beleszerettem) de nagyon zavar, hogy nem hív soha sehova. Tehát amíg dolgozunk reggel 8-tól délután fél 5-ig addig tök jól elvagyunk, nem nézem ki belőle hogy átverne. De nem halad sehova semmi. Ennek már vagy 3 hónapja. Facebookon szokott keresni munka után, ott is őszintén leirja mit érez irántam, hogy jó lenne hozzám érni, megcsókolni, ma olyan szép voltam hogy el állt a lélegzete stb, de mégsem lép semmit. Most is itt van a szombat és egész nap nem keresett pedig pénteken azt hittem már valami tényleg történni fog. Én meg egész nap csak rá gondolok. De ha neki eszébe sem jutok akkor mégsem szeret, ugye??? Még olyan szinten sem hogy "csak megd*gni akarjon", pedig a pasik általában ilyenek. De a szexet szóba se szokta hozni, mert mindig mondja hogy ő tisztel és komolyan gondol engem, nem csak egy éjszakára. És ezt az összes munkatársunknak mondja és mindenki tudja a szándékait,nyílt titok hogy nagyon oda van értem.


De lehet mégsem vagyok olyan fontos? Annyira nagy szavakkal dobálózik nekem. Pl

- egy életet tudna velem elképzelni

- most jött rá hogy eddig sosem volt szerelmes az eddigi barátnőibe, mert most érzi igazán hogy szerelmes

- bármit megadna hogy boldog legyek


És ezeket naivan elhiszem, aztán kilépünk a munkahelyről és eltűnik. Sőt volt olyan hogy már én mondtam hogy menjünk el valahova, jól kikosarazott. Nőként meg tőlem ne várjon több kezdeményezést.


Kicsit tutyimutyinak tartom mert ha tényleg szeret, nem értem miért jó ez neki hogy csak húzzuk egymást. Ha meg nem szeret, nem tudom miért jó hogy már hónapok óta próbál meggyőzni szavakkal, hogy én vagyok a "mindene". Nincs rá logikus magyarázat hogy ezt milyen céllal csinálhatja. Már arra is gondoltam, hogy lehet kettős életet él, de akkor meg főleg nem értem mit akar tőlem. Soha nem találkoztunk még a munkahelyen kívül. Pedig már bőven adok jeleket hogy vevő lennék rá.


Nem értem, össze vagyok zavarodva, nem tudom hogy viselkedjek, nem tudom mit higyjek, nem tudom hogy nézzek rá... Megbolondít....


Ő 30 éves én 31.


2022. aug. 6. 20:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10: Hát én utálom, ha lógnak rajtam, ezért másnak is hagyok levegőt.
2022. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!