Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen helyzetben valaki? Mit tett? Mit tenne?

Figyelt kérdés

Találkozik két ember kb 20 éves korukban. Már akkor is érezték, hogy egymás másik felei (nem romantikus túlzás:) és nem a lila köd miatt). Aztán az élet elsodorja őket egymás mellől...a kapcsolat megszakad kettejük közt. Mindkettőnek házasság gyerek. De kb 10 évvel később egy véletlen folytán újra találkoznak és az érzés előjön újra abban a pillanatban. Mindketten kapcsolatban élnek, de valamiért mindig a másikhoz vezeti a gondolatuk őket. Tartják a kapcsolatot, de sosem történik semmi, ami egy kapcsolatban nem helyes, de tudják és utalnak rá, hogy ez más, mint előtte bármi, bárkivel. Az egyikük közben egyedül marad, a másikuk kapcsolatban még.

Mára mindkettőjük egyedül neveli saját gyermekét, viszont csupán mostmár csak az egyiknek van élettársa...Utóbbi illető hibát követ el, ha nem lép ki ő is és ezzel elveszti az esélyét a kb 20 éves "álmuk" valóra válásának?

Az egyedülálló nem ezért lépett ki, (elhagyták) bár ha nincs gyermek ettől függetlenül megtette volna, de az amúgy is rossz kapcsolát emiatt könnyen elengedte bízva abban, hogy együtt folytatják útjukat, ami vélhetően már anno fiatalon is meg volt írva. Ha van ilyen...

Volt, aki ugy élte le az életét, hogy közben más volt neki a nagy Ő? És nem fellángolásból, hisz lassan 20 éve...a 20 az 20 év. Egyiküknek sincs, aki jobban megfogja az életben, mint amennyire egymásért odavannak és amennyire érzik, hogy a másik az igazi. Mindig a másikat keresik mindenkiben...

Többszöri hesegetés, "ne beszéljünk egy darabig" tisztázás ellenére, mindig ugyanaz a vége...sőt ezidő alatt is csak egymásra gondolnak.


Ki mit tenne? Élt már át hasonlót valaki? Hisztek az ilyenben?


Tudom ehhez több infó és konkrétumok kellenének, hogy jobban átlássa a válaszoló, hisz egyébként is minden téren rengeteg bonyodalom és tényező van, de igy általánosságban kérdezem a hasonló helyzetet.


Köszönöm!



2022. aug. 2. 11:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekik együtt kéne lenniük. Ritka az ilyen szerelem. Ha igazi akkor semmi se állhat útjába még így se.
2022. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindeninek!
2022. aug. 2. 15:43
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Én abszolút hiszek a szerelemben, de sajnos, ilyenkor azt gondolom, csak az egyik fél érzi. (Akinek nincs kapcsolata és gondolom, te vagy.) Ha a másik is ezt érezné, nem lenne kérdés, hogy kilépjen-e. Meg egy ponton elvesztettem a fonalat. Azt írtad, mindkettő egyedül neveli a gyerekét, de az egyiknek élettársa van. Az hogy? Akkor nem egyedül neveli. Én úgy értelmeztem, hogy nem a gyereke szülője, hanem egy másik kapcsolat. Még egy érv, hogy nem lehet akkora szerelem. Nem lenne reális ok mással élni.
2022. aug. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13-as!

Ennyi infóból teljesen jogosan érzed ezt, amit leírtál külsős szemmel.

Az a baj, hogy mindent ugye az ember nem tud itt leírni, hisz tényleg könyvbe illő a történetük.:)

Az a fél, aki nem lépett még ki a kapcsolatából effektíven (lelkileg és testileg már igen), mert voltak és vannak olyan tényezők és döntések, amik miatt nem tudott még (tudom ez hülyén hangzik, meg mellébeszélésnek, kifogásnak...de tényleg igy van). Borzasztóan hiányzik neki a másik és mindennél jobban szereti! Azon dolgozik, hogy a körülmények már olyanok legyenek, hogy egymás elé állhassanak és már senki ne legyen, csak ők és a gyerkőcök!

2022. aug. 3. 08:44
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"mert voltak és vannak olyan tényezők és döntések, amik miatt nem tudott még"


Én nem akarok gonosz lenni, és szurkolok, hogyha tényleg ettől akkor sikerüljön és legyetek nagyon boldogok.

De tényleg nem furcsa neked? 20 éve van mindig valami, ami miatt ez nem sikerül.

De azért remélem, hogy mostmár együtt lesztek és az a fél aki várja, hogy a másik ott hagyja a párját nem csak teljesen hulyitve van.

2022. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nincs hülyítve. Csak ezek a részletek nem derülnek ki róluk a leírásban vagy válaszokban. Azok nem egy gyakori-ra való hosszúságú téma:)
2022. aug. 3. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!