Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna teged ha a parod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna teged ha a parod napokig nyaralna a barataival nelkuled?

Figyelt kérdés
Hulla reszegre issza magat es ki tudja reszegen a bulikba miket tesz...
2022. júl. 28. 10:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bíznék benne, nem lenne a párom.

Mi járunk külön is bulizni, szerintem ez így egészséges.

2022. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Pont ezt csinálja most az enyém, mínusz bulik és mértéktelen ital. Én örülök neki, hogy kicsit külön van, mert nekem is több időm van így rendbe rakni a háztartást, mire hazajön, plusz nem egészséges mindig egymás nyakában sem lenni. Idén pedig még alig volt szabadságon, jót tesz ez a kiruccanás neki is.
2022. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az a része teljesen rendben van, hogy pár napra elmegy nyaralni a barátaival. Évente egyszer szokott is, egy hétvégére elmennek a Balatonhoz és bár szoktak sörözni, de tudom, hogy nem fog lerészegedni, nem is mennek bulizni és nem kell attól tartanom, hogy miket fog csinálni. Teljesen megbízom benne, soha nem is adott okot rá, hogy ne tegyem.

A te helyzetedben persze más, ha ilyenektől kéne tartanom, akkor az zavarna, bár akkor valószínűleg együtt se lennék vele.

2022. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%
Én nem fogadnám el. Ez miaf már? Ha pár vagyunk, vigyen magával. Ha meg nem visz, én is "bulizni" mennék pár haverommal.
2022. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

14, szerintem minden kiegyensúlyozott kapcsolatban így megy. Mondjuk nem dacból, hanem, mert sokan úgy gondolják (én is), hogy nem lettünk sziámi ikrek attól, hogy kapcsolatban vagyunk. Tehát, mindkét fél szabadon mozoghat, amíg az nem megy a kapcsolat rovására.

Mellesleg, a kérdező mehetne, csak ő nem akar. Tehát, nincs kihagyva semmiből, a saját döntése, hogy otthon marad. Sőt, sejtem, hogy az sincs megtiltva, hogy ő is barátnőzzön, családdal legyen, vagy bármit tegyen, nem zárja rá az ajtót a párja.

Egyszerűen kényelmesebb otthon pampogni, mint elfoglalni magát.

2022. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem azért csak ennyiből nem fekete-fehér, hogy zavarna-e vagy nem.

Részegség: ha évi 1x van, hogy pár napig ennyire lealjasodik, istenem, emberből vagyunk. Bízom benne annyira, hogy ne féltékenykedjek addig, amíg nem ad rá okot.


Napokig távol van - az nekem attól függ inkább, hogy ennyi időt velem is eltölt-e a mindennapokból kiszakadva, valami jó kis helyre elutazva. Ha nem, és a haverok prioritást élveznek, ha üdülésről van szó, az baromira nem tetszene. Nekem kell, hogy én legyek a legfontosabb neki (max. ha már van gyereke, akkor az).

2022. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!