Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mosolyog, megkérdezi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosolyog, megkérdezi hogy vagyok, mindig köszön?

Figyelt kérdés
Mit jelenthet ez? Bocsánat nagyon tapasztalatlan vagyok ezen a téren, egy osztálytársamról van szó. Sosem hallottam még, hogy mást megkérdezne, hogy van, mert nagyon zárkózott fiú. Nekem mindig hangosan, mosolyogva köszön. Jelenthet valamit, vagy csak szimpátia? Taszítónak ez alapján nem tarthat ugye?
2022. máj. 14. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem kategória.... Aha...
2022. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy köszön, mosolyog, még nem jelenti azt, hogy akar tőled valamit.
2022. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy a felnőtt kategóriában írtál a tini helyett
2022. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Téged ennyire leszar mindenki hogy két jó szóra így felcsillan a szemed? Ez elég beteges...
2022. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Hány évesek vagytok 13 vagy 18?
2022. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csillan fel a szemem, nem várok én semmit, nem is élem magam bele. Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. máj. 15. 07:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!