Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatban 11 év korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban 11 év korkülönbség az sok? A férfi az idősebb

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 11:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, sok
Tűrhető
Nem, nem sok
44 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Á biztos nem férfiak szavaztak, akik fiatal csajra vágynak!

Egyébként mi számít soknak, ha a 11 évet tűrhetőnek, nem soknak mondjátok?

2022. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok én a tűrhetőre szavaztam!
2022. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány évesek. Amikor a lány még tini, akkor ennél kevesebb is lehet sok. Viszont ha már felnőtt emberekről beszélünk, onnantól senkinek semmi köze hozzá. Számtalan ilyen kapcsolat van, ami jól működik. A hasonló érdeklődés, elképzelések,jövőkép a lényeg, nem az, hogy kinek mennyi a kora éppen.
2022. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mindketten felnőtt emberek, akkor nem. A szüleim között 8 év van és ők köszönik szépen nagyon jól megvannak pár évtizede együtt. A 8 év nincs olyan messze a 11-től sem, amiről a kérdés szól.


#1. Minden párban ahol együtt vannak 11 év korkülönbséggel ott van egy nő is, aki együtt akart lenni egy 11 évvel idősebb férfival, nem csak egy férfi, aki együtt akart lenni egy 11 évvel fiatalabb nővel.

Egyébként nem szoktad olvasni a gyakorikerdesek.hu-t? Itt naponta van olyan kérdés, amikor huszon-harmincas nő írja, hogy szerelmes egy negyven-ötvenes férfiba (bőven több, mint 11 év korkülönbséggel) és mit csináljon és vajon a férfi akarhat-e komolyat tőle.

2022. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Elmegy kategória, olyan 3-7 között szokott opcionális lenni a férfiak javára a szociológusok szerint.
2022. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

,,tt naponta van olyan kérdés, amikor huszon-harmincas nő írja, hogy szerelmes egy negyven-ötvenes férfiba"


Nem is tudom hány tucat olyan kérdést láttam már itt az elmúlt 8 évben, hogy a 20 éves egyetemista lány szerelmes a 35-45 közötti egyetemi tanárába, akinek már családja van, de ő el akarja őket szakítani egymástól és van-e esélye rá.

2022. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Exem és közöttem is annyi volt. Nem ezért szakítottunk. Én akkor 19, ő pedig 30 éves volt.


20L (a srác, akivel jelenleg ismerkedek 29 éves, és nincsen apakomplexusom)

2023. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!