Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol ismerkedtetek meg a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtetek meg a pároddal?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Neten. Igaz, ennek már 19 éve, akkor azért még ez is más volt.
2022. ápr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét feleségemmel ugyanabban az egyetemi énekkarban. Veszélyes hely :-D
2022. ápr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Első nejemmel munkahelyen, másodikkal internetes párkeresőn.

Volt vagy 40 párom/partnerem, ugye nem kell felsorolni, kivel, hol, miként jöttem össze? ;-) Alapvetően, többségükkel személyesen ismerkedtem meg a legkülönbözőbb élethelyzetekben.

Vallom magam is, ismerkedni bárhol, bármikor lehet!

2022. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy parkban, kutyasétáltatás közben. A kutyáink szimpatikusak voltak egymásnak. :D
2022. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

SiriusVM

Naponta találkoztunk, aztán meglátogattuk egymást, aztán pár hónap múlva nekem el kellett költöznöm arról a környékről a munkám miatt, kb 300 km arrébb. Elmondtam neki, és megkérdezte, hogy mi lenne ha ő is jönne velem. Az új helyen összeköltöztünk, egy év múlva összeházasodtunk, 14 éve ismerjük egymást, 12 éve vagyunk házasok, van egy házunk, két gyerek, három kutya és egy macska (mindenki bent lakik). Nem tervezzük a szétválást :DDD

2022. ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Párom.hu
2022. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!