Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtetek meg a pároddal? :)

Figyelt kérdés

Leginkább olyanokhoz címezném a kérdést, akiknek legalább 1, de inkább több éve tart a kapcsolata, és elégedett azzal, szerelmesnek érzi magát.

Jöhetnek hosszú, részletes sztorik is ;)



2021. jan. 31. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Itt.
2021. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a buszon nézegettük egymást, amivel én suliba, ő pedig dolgozni járt.

1x hazafelé is egy buszon utaztunk. Néztem, amikor leszállt, hogy visszanéz-e, persze csak a szemem sarkából. És visszanézett. :)

A véletlen műve, hogy volt egy közös ismerősünk, aki kitett rólunk egy közös fotót. Annak láttán megörült, írt az ismerősnek, hogy szingli vagyok-e, mert szokott látni a buszon és tetszem neki. Mielőtt megengedtem volna az ismerősömnek, hogy rám szabadítsa, megkérdeztem, milyen táskája van az illetőnek, mert több ember is nézett engem azon a buszon és féltem, hogy egy olyan ember talál be, akinek nem örülnék. :D

Szerencsére helyes választ adott, így zöld lámpát kapott. Elkezdtünk beszélni, mindketten örültünk a másiknak. Majd találkoztunk is még azon a héten, onnantól pedig sínen voltunk.


Nekem ez a történetem van, bár amilyen szépen indult, sajnos olyan csúnyán ért véget. (sok év után)


Remélem azért nem baj, hogy megosztottam. :)

2021. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ügyfél volt a munkahelyemen. Segítettem neki, majd pár nap múlva visszajött beszélgetni. Aznap nála aludtam, másnap adott kulcsot.

Én voltam 30, ő 40. Én vagyok a férfi.

2021. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kifőzdében találkoztunk. Együtt jártam ebédelni egy közös barátunkkal, ő is a társaságban volt. Miután megismerkedtünk, párszor találkoztunk ebédnél, majd 3 hónapra kiment külföldre. Azalatt minden nap beszéltünk skype-on. A reptérről rögtön hozzám jött, ott töltötte az éjszakát és azóta együtt élünk. Ez 11 éve volt. 8 éve vagyunk házasok.
2021. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csoportos túrán Spanyolországban. Egy hetes volt, az elejétől jól elvoltunk, kerestük egymas társaságát. Utolsó napon, búcsúesten volt egy kis iszogatás, akkor mondta, hogy szeretne még velem találkozni és lesmárolt. :)
2021. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Fogászaton ismeretm meg. Asszisztens vagyok és éppen jött egy kezelésre.

Természetesen le se vette a szemét ròlam. A főnököm is csak bökdödösött hogy mi folyik itt.

2021. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Közös hobbi miatt ismertük egymást, 12 voltam, ő 23. Akkor nyilván eszünkbe sem jutott semmi, aztán évekkel később csaptunk a homlokunkra, hogy miért is keresünk mi mást? 😄 18 voltam, mikor összejöttünk, 23 éve vagyunk együtt.
2021. febr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Külföldről jöttem haza,mert a párommal tönkrement a kapcsolatunk.Itthon ismerősök által bejutottam egy étterembe dolgozni, és az első pillanattól ahogy egymásra néztünk, szikrázott a levegő.Az adta meg a "löketet" hogy lehajoltunk egyszerre valamiért és megfejeltük egymást.😀 Két éve vagyunk együtt.
2021. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ez sokaknak fura lesz, de a Tinderen - úgy, hogy én nem kerestem semmi komolyat, épp csak felhúztam az orromat egy csúnya veszekedés után volt pasimmal, hogy az már továbblépett, én meg még mindig nem.

Aztán két hét nézelődés meg egy sikertelen tali után ismerkedtem meg Vele. Két nappal azután, hogy matcheltünk, találkoztunk egy kávézóban, azonnal olyan volt, mintha mindig is ismertem volna a drágát 😊❤️ Hivatalosan egy éve, nem hivatalosan 13 hónapja vagyunk együtt, most fogunk majd hamarosan összeköltözni (ha végre az élet is úgy akarja 🤞).

2021. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Öcsém felhozta a nyaralóba ahol megdugta, de közbe velem is találkozott.

Valami megfogott benne és elkezdetünk beszélgetni és kiderült hogy nagyon jól megértjük egymást.

Eleinte kicsit fura volt ez a dolog hogy összejöttünk de mára már mindenki elfogadta.

2021. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!