Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismerkednél olyannal aki 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyannal aki 25 éves és nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Adnál neki esélyt?


Nincs sok önbizalmam, meg eddig csak csalódást okoztak a lányok. Pedig nem nézek ki rosszul és csóró sem vagyok.


2022. ápr. 10. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2022. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha csak ennyin múlik. (Mondjuk a lényeg a személyiségében rejlik, az a döntő tényező)
2022. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

37 vagyok sose akartam barátnőt nagy stressz és teher ott a folytonos megfelelési kényszer.

Nincs egy nyugodt perce se az embernek tőle.

2022. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell elárulnod hogy szűz vagy,akkor majd lesz csajod.
2022. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, amikor valakinek az életben nem jött össze egy nő sem, de nagyon tudja, mivel jár. Na eddig ne csússz le, még most szedd össze magad.
2022. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én igen, de nekem alapvetően nem igen jön be ha valaki félénk és nem meri kimutatni az érzelmeit, görcsös stb.


Többször is belebuktam már hogy láttam hogy tetszem a férfinek de egyszerűen nem mert rendesen lépni, én meg igyekeztem bátorítani de így se. Én mindig megszívtam mert önmagam hibáztattam.

Azóta rájöttem hogy olyan férfire vágyom, aki nem fél kimutatni ha tetszik egy csaj, nem nem kell alfahímnek lennie. De ne féljen hozzám szólni és ne jöjjön mindenért zavarba.

2022. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6 os teljesen igy van, egyetértent, az h fél kimutatni az érzéseit elég lehangoló..és nem igazán tudod hová tenni..Egyébkénta kérdező ek miért nincs önbizalma 25 évesen már felnőtt ember😀
2022. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"és csóró sem vagyok."


Annyira gazdag márpedig nem lehetsz.

2022. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!