Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednétek olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan fiúval akinek nem volt kapcsolata és pár hónap híjján 25 éves?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki rosszul, szegény sem vagyok. De szerencsém nincsen ebben. Családot is szeretnék, lehetőleg 30 éves korom előtt.

Ez a tudat hogy nem volt 25 éves koromig mennyire zavar?


2022. jan. 10. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Hát, őszintén.

Én voltam együtt szűz, tapasztalatlan fiúval. Tartott is vagy 3 napig. Nem vagyok tanítónéni.

Nálam kizáró ok.

2022. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem
2022. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
a többségnek ez nincs a homlokára tetováltatva..
2022. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlen baj. Nekem volt 28 évesen 24 éves szűz barátom, és nagyon örültem neki. Meglepetésemre a teljesitménye simán felért egy tapasztaltéval, pedig biztos hogy első voltam neki.
2022. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostani párom lassan 28 lesz, én vagyok neki az első komoly kapcsolata. Egy alkalmija volt előtte , nem érzem rajta a tapasztalatlanságot.
2022. jan. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

El ne mondd, mert elkönyvelnek lúzernek és esélyed nem lesz becsajozni! Hallgass a múltadról. Ha kell, hazudj be valamit. Ha görcsös vagy, vegyél be valami szexgyógyszert.

Az ittenieknek ne higgy el semmit! Köze nincs a valósághoz a kommenteknek. Én már csak tudom. Ha gondolod írj privátot és mesélek.

2022. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igaza van az előző válaszolónak. Mond azt, hogy volt pár lány, akivel nem lett semmi komoly.( mások voltak az elképzeléseitek, nem volt kémia , stb.) Ebben nincs semmi gyanús és még hihető is.
2022. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos, én egyszer összejöttem egy 22 éves szűzzel. Az egy dolog, hogy nem volt még kapcsolata, de ez kifejezetten az anyja nevelésének volt köszönhető, aki szerint a szex csak házasságba való. A srác mondta, hogy ő is sokáig így volt vele, de már nem, már csak fél évet várna vele :D Mondom akkor ez nem fog működni, erre kikérte az anyja véleményét. Ő akkor normálisan reagált, de amikor áthívtam magamhoz (3 hét után) és azt akartam, hogy ott is aludjon, akkor anyósjelölt elhordott mindenféle k.vának és a srác szakított velem emiatt.


Úgyhogy nem, én nem adok esélyt.

2022. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!