Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz dolog összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz dolog összejönni egy tőlem sokkal idősebbel?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok ő meg 37.

Bejövünk egymásnak de van ez a nagy korkülönbség.

Mit tegyek?



2022. ápr. 9. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Te vagy a fiú?
2022. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak szórakozni akarsz akkor nem. Hosszú távon viszont szerintem nem fog müködni.
2022. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és a fiú az idősebb
2022. ápr. 9. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

van családja?

Nekem amúgy nehéz elhinni, hogy ő komolyan vesz Téged.

2022. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Elvileg 7 év a max. korkülönbség. De ennél sokkal nagyobb is szokott lenni ritkábban. Szerintem ne erre figyelj, hanem hogy jól megvagytok -e együtt.
2022. ápr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen,ez sok..
2022. ápr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
66%

Én ilyen fiatalon mint Te most, nem jönnék össze nagy korkülönbséggel.Engem zavarna.


Viszont, én 46 éves vagyok ,a párom 23 évvel idősebb nálam.Ez nem zavar.Igaz, teljesen más élethelyzetben vagyok.Két kisgyerekkel maradtam özvegy közel tíz éve.Több velem hasonló korú férfivel próbálkoztam,de nem sikerült.

A párommal, 8 hónapja vagyunk együtt.Nem sülve-főve,de mindig számíthatok rá.Tisztel engem,segít anyagilag bennünket.Ő fiatalos,optimista,életvidám férfi.A szex is jól működik köztünk.Nincs okom panaszra.

Köztünk úgy érzem,nincs meg az a generációs szakadék,mint ha én lennék most 18,ő pedig 41 lenne.

2022. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!