Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A roma férfiaknal miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma férfiaknal miért van az, hogyha gyerek van együtt kell maradni a nővel örökre?

Figyelt kérdés

Nálunk így működik. Ha terhes lesz a lány , onnantól egyértelmű hogy örökre együtt maradnak mert gyerekük lesz. A férfi bármit tesz, nem hagyja el a családját, csak akkor ha az asszony akarja.

A romákat egy gyerekkel meg lehet fogni.. de a magyarokat nem.

Ez miért van így?

És ez szerintetek jó vagy rossz?


2022. márc. 7. 20:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha nem szereti a nőt, akkor meg megcsalja de el akkor sem hagyná soha.
2022. márc. 7. 20:21
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Náluk a család nagyon fontos. Illetve ott szinte elvárás a gyerek, egesz másképp is tekintenek arra akinek van, mint akinek nincs. Sokkal jobban tisztelik azt a férfit, akinek van.


Viszont az nem teljesen igaz, hogyha a nő azt akarja hogy a pasi elhagyja, akkor elhagyja... Mert akkor sem engedi könnyen, ha amúgy nem is szereti.

2022. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan roma pasit akinek van gyerek mégsincsenek együtt a feleségével, pedig a nő az nem akarta elhagyni, hiába csalta meg a pasi.
2022. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet tudni miert nem akart vele maradni a ferfi?
2022. márc. 7. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy romát ismerek aki elvált, több gyereke is van több apától. Pl a szomszédom lányának is van vagy 6 gyereke, 4-5 apától. Amint alakul egy kapcsolata, teherbe verik. Azt hiszi így megfogja a pasit, de manapság ez már nem nagyon működik. Se cigánynál, se magyarnál.
2022. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
A mai világba már simán félrelépnek meg válnak ott is.
2022. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"A romákat egy gyerekkel meg lehet fogni.. de a magyarokat nem."


De miért kéne bárkit is megfogni? AKi akar, menjen.

2022. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
3as vagyok, olyan részletesen nem ismerem őket, csak a csávó mondta, hogy ő nem akart már vele maradunk mert nem szereti a nőt. A nő nem csalta meg akkor pedig, utána már lett másik kapcsolata, a pasinak nem lett utána komolyabb kapcsolata, csak ilyen szexkapcsolatok. Persze nem tudom mennyire mondott igazat, mert engem is beakart fűzni szexre.
2022. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Nem egy romát ismerek aki elvált, több gyereke is van több apától. Pl a szomszédom lányának is van vagy 6 gyereke, 4-5 apától. Amint alakul egy kapcsolata, teherbe verik. Azt hiszi így megfogja a pasit, de manapság ez már nem nagyon működik. Se cigánynál, se magyarnál."


En nem erre a cigany fajtara gondolok, hanem a nornalis regi modi ciganyokra.

De gratulalok, hogy egy normalis kerdes alatt is probalod lejaratni a ciganyokat.

2022. márc. 7. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát én nem tartom ezt követendőnek. Szerintem a társadalom pont hogy fejlődik ezzel a sok válással. Hiszen a valas egy tores es sok embernek ez kell hosz osszeszedje magat. Feltarjak, kijavitjak a hibaikat. Megtanulnak elfogadni, toleralni, együttműködni. Mert sajnos hazassagra ez sokszor nem mondhato el, inkabb kenyszer, elfojtas, lemondas az amit ok tolerancianak hisznek.
2022. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!