Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a nők számára a TOP 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a nők számára a TOP 3 legfontosabb tulajdonság egy férfiban?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Várom a válaszokat.
2022. jan. 23. 16:05
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
90%

" szuper nagy "Ő"-k kis idővel nárcisztikus, elviselhetetlen zsarnokok lesznek"


Fura lenne, ha a párom 8 év után hirtelen válna ilyenné. Próbálnám pszichiáterhez cipelni, mert azt gondolnám, hogy disszociatív zavara van, és előjött belőle egy másik személyiség. :)


Olyan viszont előfordul, hogy egy ilyen ember hónapokig, vagy akár esetlen max. 1-2 évig fenn tudja tartani magáról a hamis képet, ezt pedig egy éretlen nő nem fogja kiszűrni, mivel semmi tapasztalata nincs.

Én is tapaszatalat útján tanultam meg, 18-20 évesen még hittem a szép szavaknak, csöpögős udvarlásnak, nagy-nagy ígéreteknek, és nem vettem észre az intő jeleket.

2022. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
83%

Intelligens, megfelelő személyiség jegyek és legyen vonzalom.

Az első kettő miatt a többség már eleve kiesik.

2022. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
89%

1. Ápolt, igényes megjelenés, jó külső. Tudom, felszínesen hangzik, de ezt látom meg először. Ráadásul a pasik sem úgy szoktak rám írni, hogy "Tetszik a gondolkodásmódod (pl. a posztjaid alapján)", hanem úgy, hogy "Szia, nagyon szép vagy, ismerkedünk?" Ha a férfiak sem a zsíroshajú, pattanásos, 160 kilós nővel akarnak kikezdeni, akkor igen is, én is figyelembe vehetem a külsőt. Ide sorolom még azt is, hogy az illata is jó legyen, illetve ne 3 napig hordja ugyanazt az alsógatyát.


2. Egyenesség. Lehessen vele megbeszélni dolgokat, és ha gondja van velem, a kapcsolatunkkal, akkor nekem mondja. Ne legyen sunyi, ne lapítson. Ide tartozik a hűség is egyébként, vagyis ha hiányzik neki valami, esetleg fel akarja dobni a szexuális életünket, hozza fel nekem. Ne mással enyelegjen a hátam mögött.


3. Legyen hobbija, barátai. Ez meglepő lehet, lévén, hogy sok nő korlátozná a párját, és 18-19 évesen még én is ilyen voltam. Azóta beláttam azonban, hogy ha valakinek nincs saját élete, az csak rajtam fog lógni és megfojt, illetve eléri, hogy nekem se legyen életem rajta kívül. Az pedig régen rossz egy kapcsolatban, ha nem tudsz annyira megbízni a párodban, hogy elengedd őt a barátaival.

2022. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
8%
# 30 az a baj, hogy a nők top 3 elvárásai között is ennyi a különbség, és rámondod, hogy különbözőek XD
2022. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
7%

Én a kérdezőnek azt tanácsolom az itt nők által leírt bullshit válaszok alapján kezdjen el csajozni majd ***jöjjön vissza*** és írja meg a tapasztalatait.

Nem lennék meglepve, ha kiderülne mégiscsak a kinézet számít egyedül.

2022. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
77%

10.


Neked meg egy szövegértés gyakorlófüzetre (kultúrkörödben "ekszöszájzbúknak" is mondják), mert sehol nem írta a kérdés, hogy nők válaszait várnák, hanem bárkiért.

2022. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
83%

1. Erzelmileg erett felnott ( ugy mint pl empatikus, felelosseget tud vallalni, nincs ferfihiszti, leszakadt anyucirol, stb)

2. Intelligens humor ( nem a fingos vicc es nem az, h tud a sajat viccen nevetni, hanem egy tajekozottsagbol es eszessegbol fakado humor)

3. Tud kuzdeni ( latni abbol, hogy pl sportolt, ahogy munkat vegez, ahogy a multban pl gy noert harcol, ha barkacsol a lakasban es nem sikerul de nem leszarja hanem nem ciki ujrakezdeni, stb azaz nem adja fel, odateszi magat)

2022. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
24%
nőért harcolni XDDDDDDDD még mit nem
2022. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon megbántott egyszer egy nő, 38-as, mondd?
2022. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
26%
# 39 nem, csak nem hangzik egészségesnek, egyenrangúnak, hogy az egyik fél harcol a másikért
2022. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!