Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Nektek mi az az 5 belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek mi az az 5 belső tulajdonság, ami a legfontosabb egy férfiban?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Magas
2018. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
És #1 személyében megérkezett az első incel hozzászólónk... :D
2018. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Nehéz meghatározni, mert nyilván elég rugalmas dolog az ilyen, de nagyjából ezek (nem rangsorolva):

1. Intelligencia (általános műveltség és józan paraszti ész)

2. Empátia (velem szemben és embertársaival szemben, ezzel kéz a kézben jár a tisztelet is, legalábbis számomra)

3. Rugalmasság, alkalmazkodókéoesség, kompromisszumra való hajlam (ahogy tetszik, ehhez jó kommunikációs készség és őszinteség is szükséges)

4. Ambiciók (akarjon fejlődni akár a hobbijában, akár a magánéletében, akár a munkájában - nem kell nagy karriert befutnia, de ne maradjon ugyanazon a szinten örökké)

5. Humor (ne vegye túl komolyan az életet, lehessen nevetni vele, értse,amikor én viccelek, és ne akadjon fel az irónián, szarkazmuson...)


De nyilván ha valamelyik nem teljesül, akkor nem akadok ki, illetve sok tulajdonság együtt jár mással is...

2018. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
érzelmes, törekvő,humoros, figyelmes, gondoskodó
2018. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Melyik nyomorék pontoz egyéni véleményt már megint?

32/f

2018. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Megbízható, intelligens, kommunikatív, romantikus, gyerekszerető
2018. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, de engem is lepontoztak, pedig teljesen őszintén és szerintrm normális módon válaszoltam :( (intelligencia, enoátia stb)
2018. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

őszinteség

kalandvágy (nem a megcsalás iránt, hanem utazás témában)

nyitottság (szintén utazással kapcsolatos)

humor

ne ítélkezzen, ne legyen felszínes (Pl én imádok sminkelni, sokszor csinálok színes, vagy full glam sminket, de ettől még nem vagyok r..banc, tök normális vagyok)

2018. dec. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sem fontossági sorrendben:

1. gondoskodó (nem anyagi gondoskodást értek alatta (!), hanem, hogy ne legyen papucs, lehessen rá számítani, viselkedjem úgy, mint egy igazi férfi, mert fel akarok rá nézni; szeressen csókolni, ölelgetni, ne csak este az ágyban...)

2. humor (mivel én nagyon szarkasztikus vagyok és legtöbben nem értik a humoromat, az elengedhetetlen, hogy a párom értse :D)

3. szabadságszeretet (tökmindegy mennyire szeretek valakit, szükségem van a privátszférámra, szóval ne telepedjen rám, én sem fogok ő rá, adjunk teret egymásnak)

4. Spontaneitás (ne legyen görcsösen precíz, lazuljon, ne legyen munkamániás, ne vegye túl komolyan az életet. Legyenek pl. random kiruccanások, imádok kirandulni)

5. Tisztelet (fogadjon el olyannak, amilyen vagyok, ne akarjon megváltoztatni)

+ Közös világnézet (legyen hasonló értekrendünk)

2018. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!