Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 29 éves férfi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 éves férfi lehet szerelmes egy 17-18 éves lányba? Vagy a nagy korkülönbség miatt nem is akar így tekinteni a lányra? Mennyire gyakori ez, és mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Megjegyezném, hogy szerelem alatt nem csak a testiségekre gondolok, hanem teljes egészében szeretne...

2022. jan. 6. 08:02
1 2 3 4
 1/31 Noren1989 ***** válasza:
74%
Egy 12évesbe is lehet,de egyiksem normàlis.
2022. jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%
Ha fogyatékos a csávó,akkor igen.
2022. jan. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha 29 évesen, egy 18 éves lány értelmi szintjén van akkor igen. Ezzel nem a lányt degradálom, hanem a pasinak a korához illő szellemi színvonalát vonom kétségbe.
2022. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Szóval egy 29 éves normális(!) agglegény nem lát semmi vonzót egy 18 évesben?


Tényleg érdekelne, azért kérdezem, mert nekem nincsenek ilyen tapasztalataim...

2022. jan. 6. 08:36
 5/31 anonim ***** válasza:
36%
3! Miért gondoljátok, hogy a "szellemi színvonal" -bármit is jelentsen, változik? Az IQ egy adott állandó érték, az nem fog változni, csak mikor majd idős korban demenssé válsz.
2022. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
37%

4! Kérdező, dehogynem lát, csak ugye van egy ilyen tévhit, hogy egy 29 éves srác, az már feltétlen holnap apuka akar leni és másra sem szabad vágynia mint arra, hogy holnaptól családot alapítson. Meg valljuk be sokan túl fiatalon lesznek családosak -ezért van sok megcsalás is- és ők meg irigyek az olyanokra, akiknek még vannak lehetőségeik.

Én 33 vagyok és egy nálam két évvel fiatalabb kolléganő állandóan beszólogat, hogy miért nem akarok én is már családot mint minden "rendes pasi".

Csak hogy tudni kell, hogy ő 25 évesen szült először 29 évesen másodjára, a házassága romokban, és amiatt sír, hogy az ő Tibikéje -a szeretője- nem akarja elvenni a két gyerek miatt, így kénytelen a mostani pasijával maradni.

Ergo irigy rám, amiért én most is megtehetem, hogy független vagyok. Na ennyi van itt is, sokan azért fújnak egy 29 éves pasira, aki nem akar rögtön apucika lenni, és fiatalabb nőknél is próbálkozik mert irigyek rá!

2022. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Érdekes megközelítés 😁
2022. jan. 6. 08:57
 8/31 anonim ***** válasza:
17%
Miért ne lehetne? Két teljesen felnött ivarérett ember.
2022. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
35%
#6 Jol megirta, ferfikent a fuggetlenseg a legnagyobb ertek. Es teljesen valid ramenni 18eves csajokra akar 50 eves ferfikent is. Na a szerelem az viszont total hulyeseg, kortol fuggetlenul.
2022. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
72%

Nyilván jó dolog a friss tinihús és a feszes sunci, de ugye te sem gondolod komolyan, hogy az ilyen "kapcsolat" az valóban valami intellektuális összhangon és mély lelkiségen alapul?

Komolyan, az agyam kiég néha a kérdéseiktől. Mondjátok kérlek, hogy csak trollkodtok, mert ennyi ostoba szerencsétlen nem létezhet egy országban.

2022. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!