Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen, hogy egy nálam 25 évvel idősebb emberbe vagyok szerelmes és vissza szeretném kapni?

Figyelt kérdés

A történet röviden: én 40 vagyok, ő 65. A családom, barátok mind egy véleményem vannak, hogy hagyjam a fenébe, felejtsem el, örüljek, hogy véget ért.

3 hónapot voltunk együtt, én szakítottam. :( Másnap megbántam, de akkor már ő mondta, hogy így tényleg nincs értelme, hagyjuk, máskor előbb gondolkozzak és aztán cselekedjek.

Teljesen igaza volt.

Az utolsó beszélgetésünk után után pár héttel írtam neki, elolvasta, de nem válaszolt.Tegnap ismét írtam, és ma visszaírt.

Még nem nyitottam meg az üzenetét. Tudom, hogy ez játszmázás, de azt szeretném elérni, hogy újból érdeklődjön, hogy ő akarja újrakezdeni.

Szerintetek jól csinálom?

Köszönöm előre is a segítséget.



2021. ápr. 20. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ja, nagyon jól csinálod, csak így tovább!
2021. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 5 év múlva nézd meg 😅


Ezzel pont az ellenkezőjét éred el.

2021. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Esküszöm, ha nem írod oda, hogy 40 vagy már jelentem is a kérdést, hogy ez tini kategória.


Téged senki nem tanított meg otthon, hogy kell nőként viselkedeni? :O

2021. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Remélem, azt írta, hogy szállj már le róla.

De utálom a játszmázós tyúkokat.

2021. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ő nagyon szeretett, én nem vettem komolyan. Azt mondta, szerinte még nyughatatlan vagyok, neki viszont már van egy kialakult, lenyugodott élete, meg én állandóan félreértem, így a kapcsolatunk nem harmónikus. :(

(Amúgy igen, nem tanítottak meg nőnek lenni, lehet, hogy ez a baj... negatív apaképem volt.

2021. ápr. 20. 22:42
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem meg semmilyen sem volt, de 32 évesen egy tök harmónikus házasságba élek, egy kiegyensúlyozott férfival...


Igaza van a... exednek (?), le kell csitulnod, mert egy ilyen idős úr már nem szeretni idegen nő pótapukája lenni.


Kicsi önismeret kéne. Következetesség az éltedbe. Azt meg ne dobd ki akit nem akarsz elengedni, inkább beszéljétek meg!

És ne játszmázz! Aki a párod, a szerelmed, a lelked, az életed azzal SOHA nem játszmázz! Mindig legyél vele őszinte és nyílt! Ha nem tudsz benne bízni, akkor meg minek vele kapcsolat?

A játszmázással mindig magad alatt fogod vágni a fát. Ez az úr pedig át lát rajtad, megélt már egyet s mást szóval ide a kislányos csínjeid kevés lesz. Hozzá már egy komolyabb nő kell. Ha nem tudsz felnőni, akkor nem lesz jövőtök.

2021. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

"Szerintem 5 év múlva nézd meg"



Addigra megmukorodik a papi 😂



36F incel

2021. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Mi van?! A csalad megmondta, hogy ne, es ezert szakitottal vele? O meg jatszmazik, mert szakitas utan nem akar hulyet csinalni magabol?

Ez a korkulonbseg-eliteles fetis meg valami hungarikum. Plane ha 40 vagy, mihez kepest sok? 75 evesen lehet ferfibb, mint 50 evesen egy no no.

Ha mas reszletet is irtal volna. De igy az derul ki, nagy a sotetseg.

2021. ápr. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Hmmm... Én a két kezem összetenném, ha velem maradt volna a 17 évvel idősebb szerelmem, életem szerelme. Ha olyan ember lenne, akinek képzeltem. Sajnos nagyon nem olyan. Te meg nőj fel!
2021. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szeressétek egymást, mindenáron, a korkülönbség sehol nem számít!!!

Egyszer éljük az életümk, és hihetetlen gyorsan eltelik.

Aztán ráeszmélsz, hogy jól éltem-e? vagy pont az ellenkezőjét csináltam, mimt amit szerettem volna?..

Hidd el, baromi gyorsan elszáll ez a pár év/ évtized, azon kapod észbe magad, hogy bocsánat, de: megöregedtél.

Nagyon gondoldd át.

2021. nov. 6. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!