Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen, hogy egy nálam 25 évvel idősebb emberbe vagyok szerelmes és vissza szeretném kapni?

Figyelt kérdés

A történet röviden: én 40 vagyok, ő 65. A családom, barátok mind egy véleményem vannak, hogy hagyjam a fenébe, felejtsem el, örüljek, hogy véget ért.

3 hónapot voltunk együtt, én szakítottam. :( Másnap megbántam, de akkor már ő mondta, hogy így tényleg nincs értelme, hagyjuk, máskor előbb gondolkozzak és aztán cselekedjek.

Teljesen igaza volt.

Az utolsó beszélgetésünk után után pár héttel írtam neki, elolvasta, de nem válaszolt.Tegnap ismét írtam, és ma visszaírt.

Még nem nyitottam meg az üzenetét. Tudom, hogy ez játszmázás, de azt szeretném elérni, hogy újból érdeklődjön, hogy ő akarja újrakezdeni.

Szerintetek jól csinálom?

Köszönöm előre is a segítséget.



2021. ápr. 20. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Te kérdező nő!

Menjél a saját utadon!

Ne hallgassál senkire sem!

Hogyha kedveled és szereted a az illetőt a férfit akkor menjél hozzá!

Itten mindenki össze vissza keveri!

Vannak férfiak akik 60 évesek és 30 évesnek néznek ki!

Genetikai lottósok!

A szexben is egy 60 éves sokkal jobb mint egy 30 éves!

Az év mit is jelent és számít!

Ezt mondom én egy fiatal heteroszexuális szingli férfi.

Még nem vagyok 40 éves.

2021. nov. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem hihetetlen, megfizetted a tanulópénzt a saját butaságodért. Ahogy annak idején én is. Nem kötelező futni egy olyan besavanyodott vénember után, aki mellett nincs jövőd! Lesz még olyan, aki mellett van perspektívád.
2021. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Pasi 5 év múlva nyugdíjas lehet, az jó, mert be tud vásárolni , rendben tartani a lakást, te pedig karriert építhetsz.
2021. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!