Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen típusú vagy drága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú vagy drága karórával kell villognom a nők előtt,azért hogy férfiként vagy jövőbeli partnerként, tekintsenek rám?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Remélem, hogy ez a kérdés nem komoly! A boldog párkapcsolat nem az óránál kezdődik.
2021. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Hát magadra ölthetsz több millió ft-ot.Úgy egész testre.A nők felfognak figyelni rád,de még ez sem garancia arra hogy jövőbeli partnerként fognak rád tekinteni.Az arcodat ugyanis nem tudod felruházni.Max. plasztikai sebésszel.

Magyarul ha nem tetszik a pofád nekik rácsesztél.

2021. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne alázd már magad a jelenleginél jobban. Senkit sem érdekel a karórácskád, csak arról adnál vele tanúbizonyságot, hogy segghülye vagy még ahhoz is, hogy megfelelően kezeld a pénzügyeidet és annyi személyiséged sincs, mint egy darab szarnak, mert még ezzel is másnak akarsz tetszelegni.


Ha egy hányás vagy kívül-belül, akkor azért, ha nem, akkor meg azért nem érdekel senkit egy qrva karóra.


Csóró majmok egy-egy luxuscikkel bohóckodva a legszánalmasabb faj, ami létezik. Mikor megveszi a 800 ezres telót, de rohad le róla a cipő 😂 Mikor rajta van a 300 ezres órácska, de azért a milkiway szeleted és a kólája közé odateszi a boltban az elválasztót. 😂😂😂 Jaj

2021. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma is sok a troll....
2021. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Oviba a szàmológepessel tudtàl bevàgódni

Àltalanos iskola, közép iskola első fele, egy akarmilyen apple watch

Közép iskola második fele , új apple watch


Ha fizetős lanyokkat veszel igénybe , akkor számít , lássák azt , ha nincs kp akkor is van fedezet.


Normális nő nem fogja ezt nézni , hallottál már olyat ,hogy elhagyta mert jobb volt a karóràja?


Se szerintem te is csak egy "egyszerű nettós" lehetsz, aki azt gondolja ezen múlik , sajos a fajtàdra nem lehet hatni ész érvekkel.

2021. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem csóróként több nőm volt mint neked több százezres akár millás bevétellel. Ne órára költsd a pénzed, hanem vegyél inkább nekem egy fasza villanygitárt. Még az is hasznosabb lenne.
2021. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a sikeres élet hozomanyakent számít az ilyen. Ha minden megtakarításod egy drága órába akarod fektetni, az senkit nem érdekel. Inkább szánalmas.
2021. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de magasról sz.arnék a karórádra. Szerintem kellene pár perc, mire rájönnék, hogy egyáltalán mi a francnak mutogatod feltűnően. :D
2021. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hülyén fogalmaztad meg a kérdést nem?

Mellesleg nem értek az órákhoz, és nem is érdekel milyen órád van.

Sokkal fontosabb dolgok is vannak az életbe mint ilyen tárgyak.

Lehet bármilyen órád ha nem tudsz értelmes, felnőtt ember módjára viselkedni.

2021. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis műanyag játékóra, amit pl. a búcsúban, meg majálison lehetett régen venni, ahogy tekerted az oldalán a kis fogas kereket, úgy járt a mutató is. Egy ilyennel bevillansz, nő nem marad szárazon a környéken. :)
2021. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!