Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek távkapcsolata van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek távkapcsolata van, hogyan éli meg?

Figyelt kérdés

Barátnőm és köztem 1600 km van. Még nagyon az elején vagyunk, szóval még nem igazán érezzük a távolságot. Jó, kicsit rossz hogy havonta lehetünk együtt, de még nem vészes.

Soha nem voltam még távkapcsolatom, ezért kicsit félek ettől. Nem a megcsalásról van szó, hanem a hiánytól.

Nyilván így megtanuljuk értékelni az együtt töltött időt, tervben van egy hozzá közelebb költözés, de az is időbe telik.

Ti hogyan kezelitek ezt a helyzetet?


2021. nov. 19. 10:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

6#

Szerencsére nem vagyunk egyformák. Ha egy kapcsolat erős akkor kibírja a távolságot. Nekem volt olyan párom akivel 2 3 hetente találkoztam pedig 30 km volt közöttünk, mostani párom több 100 km és szinte mindig megoldja a heti találkozást.

2021. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Volt egy párom, 220 km-re laktunk egymástól. Hétvégente találkoztunk, illetve volt, hogy a munka miatt el kellett utaznom külföldre fél évre, azt is könnyen kibírta a kapcsolatunk. De csak 10 hónapig voltunk együtt, vége lett, de nem a távolság és a találkozók száma miatt. Részemről nem működött a dolog. A távolság csak egy szám, kompromisszum és összehangolódás kérdése minden.
2021. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Köztünk több, mint 1000 km van és úgy kezdtük, hogy egy város. Alapvetően sose voltam a párkapcsolatok híve, nem láttam az értelműket, de ilyen a sors. Családi helyzete, és jövő építés miatt kellett kimennie másik országba dolgozni. Elég nehéz. Főleg, hogy eleinte arról volt szó, hogy havonta-két havonta hazajön hozzám és múltkor is 3 hónapra sikerült jobb munkahelyre váltás miatt. :(( És most is 2.5 hónap múlva, karácsonykor fog tudni haza jönni, de akkor 2 hétre is.

Így kell kibírni most több, mint egy évet. És még fiatalok is vagyunk (18, 22). Soha nem mentem volna bele, ha előtte már nem éreztem volna, hogy ami köztünk van az valami igazi. Már beleszerettem mikor jött az, hogy mennie kell ki és ő is belém, szóval itt nem is volt más választás, csak a tavkapcsolat.

Nagyon sokat beszélünk minden nap. Amikor csak tudunk hívásozunk. Vannak mély pontok, amikor többet veszekedünk, amikor az egyikünk, vagy mindketten ingerlékenyebbek vagyunk, abból eredendően, hogy nehezen bírjuk a másik hiányát. De tervezünk folyton előre. Már megvan, hogy követ engem abba a városba, ahova egyetemre szeretnék menni, akkor már úgy költözik majd vissza. Hogy ott mit fog csinálni. Úgy néz ki, ha minden jól alakul végre alig lesz köztünk majd távolság és idővel oda is költöznék hozzá.

Nagyon nehéz és nem mindenkinek való helyzet, és nem bármilyen emberrel lehet ilyenbe belemenni. Majdhogynem csak az igazival, mert ehhez, hogy kibírja az ember igaz szerelem kell és nagyon nagy bizalom. Kitartást nektek! <3

2021. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!