Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordul, hogy miután beleszerettetek a párotokba megváltozik a viselkedésetek?

Figyelt kérdés
Tehát az elején nagyon könnyedek vagytok, aztán ahogy jön ez a mély érzés, minden olyan kusza lesz. Egymást váltja a boldogság, az aggodalom, a félelem, és a levertség állapota, ha éppen nem együtt vagytok. Ez egyrészről jó, másrészről görcsössé is tehet ami nem jó. Aki hasonlót él át, hogyan marad olyan könnyed, mint az elején, amikor még csak játéknak tűnik?
2021. szept. 16. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok féltékeny típus.

Max annyira változott hogy a hibáit képtelen voltam észrevenni.

Amikor elmúlt a köd, volt mihez alkalmazkodni, csiszolódni.

2021. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt ilyen, aztán rájöttem, hogy nem kell túlagyalni a dolgokat.
2021. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kivetel nélkül így járok.

Laza vagyok, jofej ameg nem erdekel a masik es ez tetszik a masiknak.

Aztan elkezd érdekelni és szét gorcsolom magam az egészen, plussz próbálok mindent megtenni, hogy ezt a másik ne vegye észre.

2021. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Sokáig megy könnyeden, de ha elkezd érdekelni - még szerelem sem kell hozzá - jönnek az agyalások és ezt nehezen kezelem. Lehet, hogy ezzel most épp el is szúrtam egy jól alakuló kapcsolatot... 😞
2021. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én még nem szúrtam el, de érzem hogy kezdek behülyülni, ez a sok érzelem mindig megbolondít. Fogalmam sincs hogyan vegyem olyan lazára a figurát, mint amíg nem voltam szerelmes.
2021. szept. 16. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

4# dehogynem kell hozzá szerelem!

Maximum nem akarod elismerni hogy, ez az érzés az!

2021. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező..

úgy, hogy minden gondod”/gondolatod ami vele kapcsolatosak, átrágjátok a-z ig.. akár többször!!

Garantáltan könnyebb lesz!

2021. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok


4. Hatalmas pacsi, ugyanigy jartam. (Feligmeddig az en hibam)


7. Ez igaz, viszont nem biztos, hogy erre a másik fél (még az ismerkedes alatt) vevő.

Valakit elremiszt (teljesen jogosan), ha a másik mar a legelején teljesen ra van görcsölve az egészre.

2021. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen vagyok én is, de valahol szerintem ez természetes folyamat, ha odavagy a másikért, megbolondulsz. Talán ami a legnehezebb, hogy sokszor rengeteg empátia, türelem, beszélgetés kell a kapcsolat fenntartásához, ebben sokunknak van mit fejlődni.
2021. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!